Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Açık Alan İlaçlama

Açık Alan İlaçlama

Açık Alan İlaçlaması

Açık alan ilaçlama: Özellikle yaz aylarında böcek ve kemirgenlerin bahçe gibi açık alanlarda görülme sıklığı artar. Sinek, kör sinek, sivrisinek, kara sinek gibi uçan kanatlılar başta olmak üzere; pire, karınca, akrep vb. birçok tür yaz mevsimlerinde daha sık görülmektedir. Yaşam alanlarımız olan yazlıklarımız, evlerimiz bahçeleri, caddeler, pazar alanları veya çöplüklerin yaz aylarında belli periyotlarla ilaçlanması böcek ve kemirgenlere karşı önlem alınmasını sağlar. 

Açık Alan İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Açık alan bahçe ilaçlaması, genellike U.L.V. (Ultra Low Volume) dediğimiz yöntem ile yapılır. Eski yöntemlere göre çok daha etkili bir yöntem olan U.L.V. yöntemi ile ilaçlama, çok fazla miktarda fakat düşük hacimli insektisit damlacıklarının havaya yayılmasını sağlayan bir çeşit sisleme yöntemidir. Bununla birlikte açık alanda görülen tüm böcek ve kemirgen türleri için sıvı ilaçlama, jel ilaçlama veya fare istasyonu yöntemleri de kullanılabilmektedir. Özellikle hem kokulu hem de kokusuz olarak yapılabilen sıvı böcek ilaçlama; pire, hamam böceği, akrep vb. türler üzerinde daha etkili bir yöntemdir. Uçan kanatlılar veya kın kanatlıların bazı türleri içinse ULV ilaçlama, en etkili yöntemdir.

Bilim İlaçlama olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli’nin tüm ilçelerine 7/24 böcek ve kemirgen ilaçlama servisimiz bulunmaktadır. Açık alan ilaçlama, ilaçlama yöntemleri ve ilaçlama fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Eğitimli teknisyenlerimiz çalışma alanlarınızı zararlılara karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

error: İçerik korumalıdır!