Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

AVM İlaçlama

AVM İlaçlama

Avm İlaçlama,

İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli’ne bağlı tüm ilçelerde AVM ilaçlama hizmeti vermekteyiz. AVM’de bulunan böceklere ve kemirgenlere karşı verdiğimiz profesyonel mücadele ile sizi ve sağlığınızı koruyoruz.

Bilim ilaçlama bünyesinde bulunan uzman personeller eşliğinde gerçekleştirdiğimiz uygulamalar sayesinde çalışma alanlarınız böceklerden temizlenecektir.

İnsanların bulunduğu her alanda bulunan böcek ve kemirgenler, AVM’lerde de bulunmaktadır. Avm’lerde rastlayabildiğimiz böcek ve kemirgen türlerine örnek olarak; Kene, pire, tahta kurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tahta kurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, sivrisinek, karafatma, gümüş böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, karınca, salyangoz, çekirge, kertenkele, kırkayak, fındık faresi, pamuk faresi, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi verilebilir.

Firmamızın uyguladığı kokusuz yöntemler sayesinde, işe ara verilmeden, alan terk edilmeden uygulama yapmaktayız. Böceklerin yoğun olduğu alanlarda ise kokulu yöntemler sıvı ilaçlarla uygulanmaktadır. Nemli alanlarda bulunan böceklere ise jel ilaçlar kullanmaktayız.

Bilim ilaçlama, olarak, uygun fiyat ve garantili AVM, ilaçlama hizmeti almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

error: İçerik korumalıdır!