Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Tahta Kurdu İlaçlama

Tahta Kurdu İlaçlama

Tahta Kurdu İlaçlama,

Tahta kurdu, zararlı bir kın kanatlı böcek türüdür. Diğer bir adı da tahta biti’dir. Genellikle nemli ve serin iklim koşullarında yaşar. Renkleri genellikle kırmızımsı, kahverengi, haki ve siyah renklidirler. Vücudu ince ve kısa kıllara sahiptir. Vücut uzunlukları ortalama 3-5 mm. arasında değişiklik gösterir ve silindirik yapıdadırlar. Larvaları beyaz renklidir.

Tahta Kurdunun Zararları

Tahta kurtları (Diğer bir adıyla mobilya kurtları), her türden ahşap malzemeye; koltuk, dolap, masa, okul sırası, çatı ve tüm mobilya çeşitlerine zarar verebilirler. Keskin ağızları ile ağaç ve ahşap mobilyaları, her türlü tahta materyalleri kemirirler. Eşyalara zarar veren tahta kurtları, maddi hasara yol açarlar fakat insanlara fiziksel olarak (sokma, ısırma vb.) bir zararları yoktur. Eşyalarınızı korumak için düzenli profesyonel ilaçlama uygulaması yaptırmak gereklidir.

Tahta Kurdu İlaçlama,

Şirketimiz, her türlü böcek ve zararlı canlılara karşı çözüm odaklı ilaçlama uygulamaları yapmaktadır. Sıvı ilaçlama pompa ve şırınga yöntemi ile tahta kurdu probleminizi çözüyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli illeri genelinde böcek ilaçlama hizmeti almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sorununuzun yinelenmemesi için size destek oluyor, dilerseniz periyodik ilaçlama uygulamaları ile gerekli önlemleri alıyoruz. Bilim İlaçlama çağrı merkezimizden 7/24 bilgi ve destek alabilirsiniz.

Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve ailenizi zararlılara karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

error: İçerik korumalıdır!