Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Uyuz İlaçlama

Uyuz İlaçlama

Uyuz İlaçlamada Kesin Çözüm

Uyuz ilaçlaması tek seferde ve etkili bir şekilde yapılmalıdır. Uyuz sorununuzu %100 çözecek bir firmayı arıyorsanız, işte size bir çözüm! Profesyonel hizmet veren firmamız, tek seferde uyuz sorununuzu kökten çözmek için etkili ilaçlamalar yapıyor. Uyuz böceklerini ve yumurtalarını tamamen yok eden özel formüllerimizle, sağlığınıza ve konforunuza kavuşmanızı sağlıyoruz. Uygulamadan sonra, evinizde ve kişisel eşyalarınızda bulunan mikroplardan tamamen kurtulmanız için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Uzman ekibimizle hızlı, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Uyuz probleminizi bir hafta içinde kalıcı olarak çözmek için bizimle iletişime geçin!

Uyuz Böceği Nedir ve Uyuz Hastalığı Nasıl Bulaşır?

Uyuz böceği olarak bilinen sarcoptes scabiei bir akar çeşididir. Uyuz böceği, diğer adıyla Sarcoptes scabiei paraziti deri altına yerleşerek kaşıntı ve alerjiye yol açar. Uyuz hastalığı olarak da bilinen bu hastalık, kıyafetlerin, havluların ve diğer eşyaların ortak kullanımı yoluyla bulaşır.

Uyuz İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Uyuz ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemiyle deneyimli teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Uyuz böceği ilaçlamalarında bölgesel uygulama yapılmamaktadır. En doğru yöntem uyuz böceği bulunan alanların tamamının ilaçlanmasıdır.

Uyuz Böceği İlaçlamasından Sonra Kaç Saat Alanı Kullanmayacağım?

Uyuz böceği ilaçlama, uygulamasından sonra, ilaçlanan alan (ev, iş yeri, depo vb.) 2 saat boyunca kapalı kalmalıdır. Sonrasında 30-40 dakika havalandırıldıktan sonra alan kullanılabilir.

Uyuz Böceği İlaçlamasından Önce ve Sonra Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Uyuz ilaçlama, uygulamasından önce ilaçlanacak alandaki eşyalarınızı kaldırmanıza gerek yoktur. Yalnızca mutfak bölgesinde ağzı açık gıda maddesi bırakılmaması gerekmektedir. Böcek ilaçlama sonrasında 1 hafta ila 10 gün boyunca ıslak temizlik (vileda, paspas) yapılmaması gerekmektedir. İlacın etkisini kaybetmemesi için buna dikkat etmek çok önemlidir.

Uyuz İlaçlama; Tek Seferde Uyuz Sorununu çözülür mü?

Uyuz probleminin çözümünde uygulayacağımız bu sistem sorunun kesin çözümünü sağlayacaktır. Bu maddeleri şöyle sıralayabiliriz:

1- İlaçlama yapılan dönemde uyuz böceği problemi için doktorunuzun vereceği ilaçların düzenli kullanılması

2- Alanda profesyonel, biosidal böcek ilaçlama yapılması

Bu sistemimizi doğru bir şekilde uygulamanız durumunda, uyuz probleminizi tek ilaçlamada kesin olarak çözüyoruz ve bir haftada uyuzdan tamamen kurtuluyorsunuz.

Uyuz ilaçlama, uyuz böceği ilaçlama yöntemleri ve daha fazlası hakkında bilgi ve destek almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, ilaçlama hizmeti almak için randevu oluşturabilirsiniz.

Tek ilaçlamada ve bir haftada uyuz sorununa %100 çözüm.

error: İçerik korumalıdır!