Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BİOXİ DEZENFEKTAN

BİOXİ DEZENFEKTAN

BİOXİ DEZENFEKTAN

Bioxi® Ortam &Yer/Yüzey Dezenfektanı Konsantre
Bioxi® %100doğal olması ve toksik olmaması sayesinde; birçok alanda dezenfeksiyon amacıyla kullanım için onaylanmıştır.
Bioxi® tüm yüzeyler, çevre ve personel için ideal bir dezenfektandır. Bilinen tüm bakteri, virüs, mantar ve sporlara karşı gücü kanıtlamış bir üründür.
İnsan ve hayvanlar için güvenli, tüm mikroorganizmalar için bağışıklık geliştirmeden öldürücü etkide bir dezenfektandır.
Bioxi® dezenfektanın hiçbir toksik etkisi yoktur ve herhangi bir toksik yan ürün oluşturmaz.
Evler, Hastaneler, Oteller, Camiler, Restoranlar, Bürolar, Yemekhaneler vs. gibi toplu yaşam ve kullanım Alanlarında ve Endüstride; üretim, İşleme, Paketleme, Taşıma ve Pazarlama aşamalarında güvenle kullanılabilecek, yüksek kalitede ve minimum maliyette bir dezenfektandır.
İnsan vücudunu tahriş etmediği dermatolojik olarak raporlanmıştır.
Bioxi dezenfektanın Virüs, Bakteri, Mantar, Alg, Tüberkilosidal, Spor gibi zararlı mikroorganizmalar üzerindeki etkisi kanıtlanmıştır.
Bioxi Dezenfektan Kötü Kokuları (Sigara, Ter, Küf, Çöp vb.) partikül bazında yok eder ve Ortamda Temiz ve Taze Bir hava oluşur.
Klima ve Havalandırma Sistemlerinde Kullanılabilir.
Etkili Olduğu Mikroorganizmalar:
Bioxi; T.C. Sağlık Bakanlığı Ürün Ruhsatına Sahip Olan Biyosidal Bir Üründür.
BİYOGÜVENLİK
Düzenli Periyotlarda ve azami dikkatle kullanıldığında, hastalık sebebi patojenleri yok eder. Zararlı mikroorganizma kaynaklı hastalık oluşmasını engeller.
Bioxi® Ortam ve Yer Yüzey Dezenfektanı
Bioxi®, her türlü açık ve kapalı ortamda zararlı mikroorganizmaların sebep olacağı tahribatı minimize ederek kirliliği %99,999 engeller. Hastalık olduğu bilinen ortamlarda ½ oranında uygulanabilir. Etkisini bir dakikanın 1 dk) altında göstermeye başlar. Kalıntı bırakmaz. durulama gerektirmez. bioxi® konsantre bir ürün olup, ortamdaki zararlı mikroorganizma derecesine göre su ile seyreltilerek kullanılabilir. Etkinliği konusunda yüksek düzey dezenfeksiyon yapabilen bir ürün olarak onay almıştır. AB yönetmelik. T.C. Sağlık Bakanlığı, ortam & yer/yüzey dezenfektanı olarak ruhsatlandırılmıştır. Avrupa ve Amerika Lisanslarına sahiptir.

error: İçerik korumalıdır!