Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Dezenfektan İlaçlama Hizmetimiz

Dezenfektan İlaçlama Hizmetimiz

Dezenfektan İlaçlama Hizmetimiz

En iyi ilaçlama şirketi olarak bizler, büyük bir titizlik içerisinde sağlık hizmeti vermekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizi büyük bir titizlik ve profesyonellik içerisinde sürdürmekteyiz.

Son dönemlerde tüm dünyaya yayılan Coronavirüs ( korona virüs), tüm dünya halkının sağlığını ciddi bir şekilde tehdit etmektedir. Dünya Sağlık Bakanlığının kırmızı alarm ile belirttiği korona virüs Şubat ayı itibariyle ülkemize de ulaşmıştır. Korona virüsün ( corona virüs ) yayılmasını önlemek için tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sık sık dezenfektan uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Bizler de ilaçlama alanında öncü olarak Corona virüse ( korona virüse ) karşı dezenfektan uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Korona Virüsü ilaçlama uygulamalarımızı Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektan ilaçlarla gerçekleştirmekteyiz. Korona Virüsü ( corona virüs ) ilaçlama, insan ve hayvan sağlığına zararı olmayan ilaçlarla yapılır ve yalnızca hastalık sebebi olan patojenleri yok eder. Böylece ilaçlama, zararlı mikroorganizmalardan kaynaklı hastalıkların oluşmasını ve yayılmasını engeller.

Gerçekleştirdiğimiz dezenfektan uygulamalarında kullandığımız dezenfektanlarımız % 100 doğaldır ve toksik bulundurmaz bu nedenle her alanda dezenfeksiyon amacıyla kullanım için uygundur.

Tüm ortamlara, alanlara uygulanabilen dezenfektanlarımız ile çevre sağlığının bozulmasının önene geçeriz ve corona virüs tehlikesini yok ederiz.

İlaçlama uygulamamız bilinen tüm bakteri, virüs, mantar ve sporlara karşı gücü kanıtlamış dezenfektanlarla gerçekleştirilmektedir.

Dezenfekte uygulamalarımız uzman teknisyenlerimiz tarafından evlerde, hastanelerde, otellerde, camilerde, restoranlarda, cafelerde, bürolarda, yemekhanelerde, otobüslerde, arabalarda, avmlerde, açık alanlarda kısacası her alanda gerçekleştirilir. Bununla birlikte, endüstrinin üretim, İşleme, paketleme, taşıma ve pazarlama gibi farklı aşamalarında da güvenle kullanılabilir.

İlaçlama alanında önce olan şirketimizce, dezenfekte amaçlı kullandığımız ilaçlarımız, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı etkili ilaçlardır.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve virüse karşı önlem almak için bizlere haftanın her günü ve her saati çağrı merkezimizden, whatsapp hattımızdan ya da web sitemizden ulaşabilirsiniz.

error: İçerik korumalıdır!