Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Ev Dezenfekte

Ev Dezenfekte

Ev Dezenfekte Hizmetleri

Son dönemde tüm dünyaya yayılan koronavirüs (coronavirüs) gibi zararlı mikroorganizmalar ile savaşmak için ev dezenfeksiyonu büyük önem taşımaktadır. Birçok hastalığa sebep olan ve insandan insana hava yoluyla geçen virüsten korunmak ve virüsün yayılımını en aza indirmek için evlerin dezenfekte edilmesi artık zorunluluk haline gelmiştir.

Coronavirüs’ten Korunmak İçin Yapılması Gerekenler

Elleri sürekli yıkayarak, medikal maske ve eldiven takarak, birçoğumuz kendimizi zararlı mikroorganizmalardan korumaya çalışmaktayız. Bu tedbirlere ek olarak, virüsün yayılımını en aza indirmek adına evin tamamının dezenfekte edilmesini tavsiye etmekteyiz. Çünkü evde yalnızca su ve kimyasal deterjanlarla yapılan temizlik, mikroorganizmaları tamamen yok edememektedir.

Koronavirüs’ten, özellikle yaşlılar, kronik hastalığı olan genç ve yaşlılar, hastalar, bağışıklığı düşük bireyler daha çok etkilenmektedir. Özellikle bu risk grubundaki bireylerin kaldığı evlerin dezenfekte edilmesi tavsiye edilmektedir. Çünkü yeterince hijyenik olmayan yaşam alanları, hastalığa davetiye çıkarabilmektedir.

Tüm dezenfeksiyon çalışmalarında, en doğru yöntemleri, deneyimli teknisyenlerimizle uyguluyoruz. Açık ve kapalı tüm alanlarda dezenfeksiyon hizmeti verdiğimiz gibi, ev dezenfeksiyon hizmeti de veriyoruz. Dezenfeksiyon uygulamasında, kullandığımız dezenfektanlar, Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlıdır.

Dezenfeksiyon Hakkında

Ev dezenfeksiyon, bir ilaçlama yöntemi değildir. Böcek ilaçlama işlemlerinde kullanılan ilaçları kullanılarak dezenfeksiyon yapılmaz. Dezenfeksiyon, birçok hastalığa neden olan, virüs, bakteri, mikrop gibi insan sağlığını tehdit eden mikroorganizmaların yok edilmesi işlemine verilen addır.

Evde bireysel olarak kullandığımız temizlik malzemelerine karşı oldukça dayanıklı olan bu virüslerden kurtulmak için kullanılacak en etkili yöntem dezenfeksiyondur.

Bilim Böcek İlaçlama olarak biz eğitimli teknisyenlerimizle, profesyonel dezenfeksiyon uygulamaları yapıyoruz.

Ev dezenfekte, dezenfeksiyon uygulama yöntemleri, dezenfektanlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve dezenfeksiyon hizmetlerimizden yararlanmak için bize 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!