Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

FATİH KALORİFER BÖCEĞİ İLAÇLAMA

FATİH KALORİFER BÖCEĞİ İLAÇLAMA

FATİH KALORİFER BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Sarımsı kahverengimsi renklere sahip olan kalorifer böcekleri çok hızlı üreyen bir haşere türüdür. İstanbul’un her ilçesinde faaliyet gösterdiğimiz gibi Fatih Böcek İlaçlama olarak da alanında uzman ekibimizle en etkili yöntemleri kullanıyoruz.

Genellikle gece mutfak ve banyolarda görülen kalorifer böcekleri eğer yavru halinde ve gündüz de görülmeye başlanmışsa kesinlikle profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir.

Türkiye’deki bilinen adı ile Kalorifer Böceği yani Alman Hamam Böceği hakkında bilinen en büyük gerçek, bu haşerenin dünyanın her yerinde her koşula uyumlu olan böceği olduğudur. Neredeyse yenilmez gibidirler. Dayanıklılık üzerine anlatılan hikayelerin baş kahramanlarıdırlar.

Kalorifer böceklerinin sürekli olarak vücutları ısı kaybı yaşar. İşte bu sebepten dolayı kalorifer böcekleri sıcaklığın olduğu yerlerde daha rahat hareket eder.

Ortalama ömürleri 11-16 ay arasında olan bu böcek türü, 40 gün boyunca hiçbir şey yemeden yaşayabilir. Kalorifer Böcekleri kafalarının kopması halinde bile bir hafta yaşayabilir ve bir haftanın sonunda yalnız ağızları olmadığı için susuzluktan ölür. Yaklaşık 45 dakika boyunca suyun altında yaşayabilen bu canlılar radyasyona da insanlardan daha dayanıklıdırlar.

KALORİFER BÖCEKLERİ MÜCADELE YÖNTEMLERİ

Kalorifer Böcekleri için en etkili yöntemler, sıvı ilaçlama ve jel uygulamasıdır. Böcek ilaçlama ciddi bir iştir. Kalorifer böceklerinden kurtulmak isterken sağlığınızdan olmayın. Biz bu ciddiyetin farkında olan bir Böcek İlaçlama Şirketiyiz. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı, insan sağlığına zararsız ilaçlarımızla Fatih Kalorifer Böceği ilaçlamalarında uzman destek alabilmek için bize ulaşabilirsiniz.

İLAÇLAMA ÖNCESİ VE SONRASI YAPILMASI GEREKENLER

İlaçlama öncesinde yapılması gereken tek şey açıkta gıda maddesi varsa ağzını kapatmanız yeterli olacaktır.

İlaçlama yapıldıktan 2 saat sonra alanı kullanabilir ve günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

İlaçlama sonrasında yaklaşık 1 hafta boyunca ıslak temizliğin yapılmaması, kalorifer böceği ile mücadelede etkili olacaktır.

FATİH KALORİFER BÖCEĞİ İLAÇLAMA UYGULAMALARININ YAPILDIĞI ALANLAR SIKLIKLA AŞAĞIDAKİ GİBİDİR;

Bahçe İlaçlama,

Alışveriş Merkezi İlaçlama,

Dershane ve okul ilaçlama,

Fabrika İlaçlama,

Ev ve İş Yeri İlaçlama,

Lokanta İlaçlama,

Pastane ve Fırın İlaçlama.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!