Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Restoran İlaçlama

Restoran İlaçlama

Restoran İlaçlama,

Böcekler ve fareler çok hızlı üreyen canlılardır, bu nedenle haşere sorunu ile karşılaşıldığında geç kalmadan ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir. Eğer durum önemsenmez geç kalınırsa böcekler üreme dönemlerine gireceklerdir ve ortamı bir anda saracaklardır. Bu gibi durumlarda böceklerden kurtulmak zorlaşır. Böcek yoğunluğunun fazla olduğu restoranlarda iki, bazen üç uygulama gerekebilir. Bu nedenle böcekler ya da fareler ile karşılaştığınız zaman geç kalmadan böcek/fare ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir.

Restoranlar sürekli insan, malzeme, gıda giriş çıkışının olduğu alanlardır. Restoranlarda böcek sorunları ile karşılaşılması olasıdır. Bu durumun önüne geçebilmek için restoranlarda düzenli (periyodik) olarak restoran ilaçlama uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Bizler Bilim Böcek İlaçlama, olarak 100’ün üzerinde restoranın periyodik restoran ilaçlama uygulamasını sorunsuz şekilde gerçekleştiririz.

ETKİLİ RESTORAN İLAÇLAMA

Restoranların hijyenik olması olmazsa olmaz maddeler arasındadır. Her gün onlarca insanın yemek yediği, karnını doyurduğu restoranlarda, böcek ve fare probleminin yaşanması sağlığınız için büyük bir tehdit oluşturacaktır. Öte yandan bu alanlarda müşterilerin böcekler ile karşılaşması lokantaya/restorana olan güvenini yok edecektir. Lokantanın müşterileri azalacaktır.

Bu ve benzeri sorunlarla karşılaşmamak için lokantalarda/restoranlarda periyodik olarak ilaçlama uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Bizler en iyi ilaçlama şirketi olarak birçok lokantanın ilaçlama işlemini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz.

İlaçlama uygulamalarımızı karşılaşılan böceğin türüne göre kokulu ya da kokusuz şekilde gerçekleştiririz. İstediğiniz gün ve saatte işlemimizi yaparız ve sizleri böcek sorunlarınızdan kısa süre içerisinde kurtarırız.

ONAYLI İLAÇLARIMIZ

Lokanta ilaçlama İstanbul ve gerçekleştirdiğimiz tüm ilaçlama işlemlerimizde Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı biyosidal ilaçlar kullanırız.

İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir şekilde bir zararı yoktur. Evcil hayvanlara ve bitkilere dahil bir zararı olmayan ilaçlarımız, aynı zamanda rezidüel ilaçlardır.

İlaçlama uygulamalarımızı son kalite ilaçlarımız ve alanında uzman teknisyenlerimiz ile son teknoloji yöntemler kullanarak gerçekleştiririz.

Restoran ilaçlama, restoran ilaçlama yöntemleri ve tüm böcek/fare ilaçlama uygulamamızdan yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilir, dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

error: İçerik korumalıdır!