Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0538 927 8258

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

İşyeri İlaçlama,

İşyeri Fare ilaçlama,

İşyeri Böcek İlaçlama,

İşyeri Dezenfekte,

Eğitimli teknisyenlerimiz sizi ve çalışma alanlarınızı zararlılara karşı koruyacaktır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli illerine bağlı tüm ilçelerde iş yeri, ev, site fabrika, bahçe ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Çalışma alanlarındaki, evlerdeki  böcekler, çalışanların, evde yaşayanların sağlığını etkiler ve ortamda hastalıkların oluşmasına neden olabilir. Böcekler, insanlar arası hastalık taşırlar ve kalabalık alanlarda hastalıklar daha çabuk yayılırlar. Bilim ilaçlama, olarak bünyemizde bulunan uzman ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile, çalışma alanlarınız böceklerden ve kemirgenlerden temizliyoruz.

İş yerlerinde ve evlerde sık karşılaşılan böcek ve kemirgen türlerini şöyle sıralayabiliriz; pire, tahta kurusu, kene, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tahta kurdu, hamam böceği, bit, sivrisinek, kalorifer böceği, kara fatma, hamam böceği, karınca, salyangoz, güve, halı böceği, kırk ayak, fındık faresi, lağım faresi.

Şirketimizin uyguladığı, böcek ve kemirgenlere karşı, kokusuz sıvı ilaçlama ve tablet ilaçlama yöntemleri ile, işe ara vermenize gerek kalmadan, siz alanı terk etmeden uygulama yapabilmekteyiz. Eğer gerekli ise ve böceklerin çok yoğunsa kokulu sıvı ilaçlama yöntemi ile uygulama da yapmaktayız. Uzman ekiplerimiz gerekli gördüğü takdirde jel ilaçlama uygulaması da bu ilaçlama yöntemlerine ilave olarak yapılabilmektedir.

Bilim ilaçlama olarak, İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli‘de uygun fiyatlı, çağdaş ve kaliteli iş yeri ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bilgi ve destek almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

P i r e  İ l a ç l a m a,

Pire, küçük, kanatsız, kan emici bir böcek türüdür. Boyları ortalama 1.5 mm. ile 3,5 mm. arasında değişir. Sıcak ve ılıman bölgelerden kutuplara kadar yayılım göstermiş bir böcek türü olan pire, memeli canlıların ve kuş türlerinin vücuduna yapışarak kan emer ve böyle hayatta kalır. Hızlı hareket ederler ve genellikle koyu renklidirler. Yaşam süreleri 1 haftadan 1 yıla kadar olabilir. Pireleri yaşam alanlarına göre adlandırırsak, bunlara; insan piresi, kedi piresi, köpek piresi, pamuk piresi, toz piresi ve kum piresi diyebiliriz.

Pirenin Zararları

Pire, Birçok memeli türü ve kuşun üzerinde, kan emerek yaşar ve konakları arasında yer değiştirirken tehlikeli hastalıkları da farklı türlere bulaştırabilir. Derisinde yaşadığı canlılarda kaşıntı yapar. Vebanın yayılmasında en büyük sorumlu, bir dış parazit türü olan piredir. En çok kedi, köpek, insan, tavşan gibi canlılarda görülürler ve salgıladıkları bir çeşit salgı nedeniyle kaşıntı yaratırlar. Alerjik deri reaksiyonlarına ve kızarıklığa yol açabilirler. İnsan ve hayvanların derisinde kesik açarak kanını emen pireler, parazit ve virüs bulaşmasında büyük rol oynarlar. Kısacası birçok yönden insan sağlığını tehdit eden pirelere karşı önlem almak için koruma amaçlı profesyonel ilaçlama uygulaması tavsiye edilir.

Pire İlaçlama: Nasıl Yapılır? / Pire İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Pire İlaçlama, Sıvı İlaçlama Yöntemi ile uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Yoğunluk derecesine bağlı olarak, takipte kalırız ve ilaçlama teknisyenlerimiz tarafından gerekli görülürse ikinci bir uygulama yaparak sizi pire sorunundan kurtarırız.

Böcek İlaçlama,

Böcek ve kemirgenlerin en fazla görüldüğü alanlardan biri olan evlerde yapılan böcek ilaçlama, sağlık ve hijyen açısından büyük önem taşır. Evlerde yoğun olarak  görülen hamam böceği, tahta kurusu, gümüş böceği, karınca, kalorifer böceği, kara sinek, sivrisinek, fare gibi zararlı canlılardan korunmak için ev ilaçlama, virüs dezenfekte büyük önem taşır.

Hızlı üreyen ve kısa sürede geniş alana yayılabilen böcekler; kapalı alanlara kolayca girebilmektedir. Hijyenik olmayan alanlarda yaşayan, bakteri ve mikropların yayılmasına yol açan bu canlılar, özellikle yaz aylarında yaşam alanlarımızda daha sık görülürler. Uzman ekiplerimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla evinizde karşılaştığınız tüm böcek, kemirgen ve virüs (korona) problemlerinizi çözüyoruz.

Ev ilaçlaması, tüm böcek ve fare türleri için önlem almak, ortamı dezenfekte etmek için de koruma amaçlı olarak yapılabilir. Zararlı canlılardan kurtulmak ve kapalı alanlara böcek girişini engellemek için düzenli olarak yılda en az iki defa yapılması gereken böcek ilaçlama uygulaması için profesyonel desteğimizle yanınızdayız. İthal böcek ilaçlarımız ile uygun yöntemler kullanılarak yaptığımız böcek ilaçlama uygulaması; bireysel yapılan, profesyonel olmayan ilaçlama yöntemleri ile karşılaştırıldığında oldukça etkilidir. Çözüm odaklı çalışan bir firma olarak, böcek, fare ilaçlaması ve virüs dezenfekte yaparken, alanında uzman teknisyenlerimizle profesyonel ve kesin çözüm sunmaktayız. Özellikle ormanlık alanlara yakın müstakil evlerde sıklıkla karşılaşılan akrep, çıyan gibi zehirli böcek türleri ile profesyonel olmayan yöntemlerle mücadele etmek, ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir; böcek ilaçlamada uzman desteği önemlidir.

Genellikle kokulu, kokusuz olarak sıvı ilaçlama veya jel ilaçlama yöntemleri ile yaptığımız ev ilaçlama uygulaması, insan sağlığına ve evcil hayvanlara hiçbir zarar vermez. İlaçlarımız ve dezenfektanlarımız, zararlılara karşı etkili olacağı gibi ortamdaki diğer virüs, mikrop ve bakterilerin de yok olmasını sağlayarak, tam bir hijyen sağlar. Böcek İlaçlarımız, Sağlık Bakanlığı onaylıdır; insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Aynı zamanda evdeki eşyalara da hiçbir zarar vermez, leke yapmaz.

Eğitimli teknisyenlerimiz sizi ve çalışma alanlarınızı zararlılara karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

error: İçerik korumalıdır!