Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

İşyeri İlaçlama

İşyeri İlaçlama

Fareler çok hızlı üreyen hayvanlardır ve bir tane görmüş olsanız da mutlaka tek bir fare yoktur, çünkü fareler tek başına yaşamaz. Fareler kemirgen hayvanlardan olduğu için hem ısırabilir hem de kablolarınızı ve mobilyalarınızı kemirerek maddi zararlara yol açabilir. Fare problemini kökten çözmek açısından profesyonel yardım almak gerekmektedir. Bilim ilaçlama olarak fare ilaçlama konusunda en etkili yöntem olan ‘’fare istasyonu’’ yöntemini önermekteyiz. Uzman ekibimiz tarafından fare sorunu olan alana kurulan istasyonlar fare probleminizi çözmek açısından en etkili yöntemdir.

Fare istasyonu kapalı kilitli kutulardan oluşmakla birlikte farenin girebileceği büyüklükte iki adet deliği bulunmaktadır. Bu kilitli kutuların içinde farelerin çok sevdiği yemlerden oluşan mum blok veya tablet bulunmaktadır. Bu yemler yaklaşık 4 ay boyunca bozulmadan kalabilmektedir. Farenin bu yemden ufak bir parça yemesi yeterli olmaktadır. Yemi yiyen fare ciddi oranda su içme ihtiyacı hisseder ve geldiği yerden çıkarak en yakın kanalizasyona gider ve kanalizasyondan su içerek iç kanamadan ölür.

Fare istasyonu yöntemi sayesinde evinizde, işyerinizde, fabrikanızda, sitenizde, binanızda, fare ölüsüyle karşılaşmazsınız. Aynı zamanda fare istasyonu yöntemi kokusuz bir yöntemdir. Fare ilaçlama yaptırmak için evinizi / iş yerinizi terk etmenize gerek yoktur. Fare istasyonu kapalı kilitli kutulardan oluşur ve kokusuz bir yöntem olduğu için hem sizin ve çocuklarınızın hem de evcil hayvanlarınızın sağlığı açısından tehlike arz etmemektedir. Bu kilitli kutulara bebeğiniz, çocuğunuz veya evcil hayvanınız erişse dahi, kutuyu açamaz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız fare istasyonu yöntemi ile koruma altındadır.

Fare istasyonu yöntemi kapalı alanlara kurulabildiği gibi açık alanlara da kurulabilmektedir. Fabrika, AVM, site, park, bahçe, ev, apartman, kömürlük, depo, bodrum, fırın vb. birçok alanda uygulanabilen fare istasyonu yöntemi, etrafta ölü fare görülmemesi sebebiyle en temiz, en etkili yöntemdir.

İşyeri Ofis Fare İlaçlama ve Dezenfekte

Eğitimli teknisyenlerimiz sizi ve çalışma alanlarınızı zararlılara karşı koruyacaktır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli illerine bağlı tüm ilçelerde iş yeri, ev, site fabrika, bahçe ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Çalışma alanlarındaki, evlerdeki  böcekler, çalışanların, evde yaşayanların sağlığını etkiler ve ortamda hastalıkların oluşmasına neden olabilir. Böcekler, insanlar arası hastalık taşırlar ve kalabalık alanlarda hastalıklar daha çabuk yayılırlar. Bilim ilaçlama, olarak bünyemizde bulunan uzman ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile, çalışma alanlarınız böceklerden ve kemirgenlerden temizliyoruz.

İş yerlerinde ve evlerde sık karşılaşılan böcek ve kemirgen türlerini şöyle sıralayabiliriz; pire, tahta kurusu, kene, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tahta kurdu, hamam böceği, bit, sivrisinek, kalorifer böceği, kara fatma, hamam böceği, karınca, salyangoz, güve, halı böceği, kırk ayak, fındık faresi, lağım faresi.

Şirketimizin uyguladığı, böcek ve kemirgenlere karşı, kokusuz sıvı ilaçlama ve tablet ilaçlama yöntemleri ile, işe ara vermenize gerek kalmadan, siz alanı terk etmeden uygulama yapabilmekteyiz. Eğer gerekli ise ve böceklerin çok yoğunsa kokulu sıvı ilaçlama yöntemi ile uygulama da yapmaktayız. Uzman ekiplerimiz gerekli gördüğü takdirde jel ilaçlama uygulaması da bu ilaçlama yöntemlerine ilave olarak yapılabilmektedir.

Bilim ilaçlama olarak, İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli‘de uygun fiyatlı, çağdaş ve kaliteli iş yeri ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bilgi ve destek almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

İşyeri ve Ofis Pire İlaçlama

Pire, küçük, kanatsız, kan emici bir böcek türüdür. Boyları ortalama 1.5 mm. ile 3,5 mm. arasında değişir. Sıcak ve ılıman bölgelerden kutuplara kadar yayılım göstermiş bir böcek türü olan pire, memeli canlıların ve kuş türlerinin vücuduna yapışarak kan emer ve böyle hayatta kalır. Hızlı hareket ederler ve genellikle koyu renklidirler. Yaşam süreleri 1 haftadan 1 yıla kadar olabilir. Pireleri yaşam alanlarına göre adlandırırsak, bunlara; insan piresi, kedi piresi, köpek piresi, pamuk piresi, toz piresi ve kum piresi diyebiliriz.

Pirenin Zararları

Pire, Birçok memeli türü ve kuşun üzerinde, kan emerek yaşar ve konakları arasında yer değiştirirken tehlikeli hastalıkları da farklı türlere bulaştırabilir. Derisinde yaşadığı canlılarda kaşıntı yapar. Vebanın yayılmasında en büyük sorumlu, bir dış parazit türü olan piredir. En çok kedi, köpek, insan, tavşan gibi canlılarda görülürler ve salgıladıkları bir çeşit salgı nedeniyle kaşıntı yaratırlar. Alerjik deri reaksiyonlarına ve kızarıklığa yol açabilirler. İnsan ve hayvanların derisinde kesik açarak kanını emen pireler, parazit ve virüs bulaşmasında büyük rol oynarlar. Kısacası birçok yönden insan sağlığını tehdit eden pirelere karşı önlem almak için koruma amaçlı profesyonel ilaçlama uygulaması tavsiye edilir.

İşyeri Pire İlaçlama Nasıl Yapılır? / Pire İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

İşyerinde pire ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemi ile uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Yoğunluk derecesine bağlı olarak, takipte kalırız ve ilaçlama teknisyenlerimiz tarafından gerekli görülürse ikinci bir uygulama yaparak sizi pire sorunundan kurtarırız.

İşyeri Böcek İlaçlama

Böcek ve kemirgenlerin en fazla görüldüğü alanlardan biri olan evlerde yapılan böcek ilaçlama, sağlık ve hijyen açısından büyük önem taşır. Evlerde yoğun olarak  görülen hamam böceği, tahta kurusu, gümüş böceği, karınca, kalorifer böceği, kara sinek, sivrisinek, fare gibi zararlı canlılardan korunmak için ev ilaçlama, virüs dezenfekte büyük önem taşır.

Hızlı üreyen ve kısa sürede geniş alana yayılabilen böcekler; kapalı alanlara kolayca girebilmektedir. Hijyenik olmayan alanlarda yaşayan, bakteri ve mikropların yayılmasına yol açan bu canlılar, özellikle yaz aylarında yaşam alanlarımızda daha sık görülürler. Uzman ekiplerimiz ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla evinizde karşılaştığınız tüm böcek, kemirgen ve virüs (korona) problemlerinizi çözüyoruz.

Ev ilaçlaması, tüm böcek ve fare türleri için önlem almak, ortamı dezenfekte etmek için de koruma amaçlı olarak yapılabilir. Zararlı canlılardan kurtulmak ve kapalı alanlara böcek girişini engellemek için düzenli olarak yılda en az iki defa yapılması gereken böcek ilaçlama uygulaması için profesyonel desteğimizle yanınızdayız. İthal böcek ilaçlarımız ile uygun yöntemler kullanılarak yaptığımız böcek ilaçlama uygulaması; bireysel yapılan, profesyonel olmayan ilaçlama yöntemleri ile karşılaştırıldığında oldukça etkilidir. Çözüm odaklı çalışan bir firma olarak, böcek, fare ilaçlaması ve virüs dezenfekte yaparken, alanında uzman teknisyenlerimizle profesyonel ve kesin çözüm sunmaktayız. Özellikle ormanlık alanlara yakın müstakil evlerde sıklıkla karşılaşılan akrep, çıyan gibi zehirli böcek türleri ile profesyonel olmayan yöntemlerle mücadele etmek, ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir; böcek ilaçlamada uzman desteği önemlidir.

Genellikle kokulu, kokusuz olarak sıvı ilaçlama veya jel ilaçlama yöntemleri ile yaptığımız ev ilaçlama uygulaması, insan sağlığına ve evcil hayvanlara hiçbir zarar vermez. İlaçlarımız ve dezenfektanlarımız, zararlılara karşı etkili olacağı gibi ortamdaki diğer virüs, mikrop ve bakterilerin de yok olmasını sağlayarak, tam bir hijyen sağlar. Böcek İlaçlarımız, Sağlık Bakanlığı onaylıdır; insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Aynı zamanda evdeki eşyalara da hiçbir zarar vermez, leke yapmaz.

Eğitimli teknisyenlerimiz sizi ve çalışma alanlarınızı zararlılara karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

error: İçerik korumalıdır!