Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0538 927 8258

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

İşyeri İlaçlama,

İşyeri Fare ilaçlama,

İşyeri Böcek İlaçlama,

İşyeri Dezenfekte,

Eğitimli teknisyenlerimiz sizi ve çalışma alanlarınızı zararlılara karşı koruyacaktır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli illerine bağlı tüm ilçelerde iş yeri ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Çalışma alanlarındaki böcekler, çalışanların sağlığını etkiler ve ortamda hastalıkların oluşmasına neden olabilir. Böcekler, insanlar arası hastalık taşırlar ve kalabalık alanlarda hastalıklar daha çabuk yayılırlar. Bilim ilaçlama, olarak bünyemizde bulunan uzman ekiplerimizle gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ile, çalışma alanlarınız böceklerden ve kemirgenlerden temizliyoruz.

İş yerlerinde sık karşılaşılan böcek ve kemirgen türlerini şöyle sıralayabiliriz; pire, tahta kurusu, kene, sinek, çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tahta kurdu, hamam böceği, bit, sivrisinek, kalorifer böceği, kara fatma, hamam böceği, karınca, salyangoz, güve, halı böceği, kırk ayak, fındık faresi, lağım faresi.

Şirketimizin uyguladığı, böcek ve kemirgenlere karşı, kokusuz sıvı ilaçlama ve tablet ilaçlama yöntemleri ile, işe ara vermenize gerek kalmadan, siz alanı terk etmeden uygulama yapabilmekteyiz. Eğer gerekli ise ve böceklerin çok yoğunsa kokulu sıvı ilaçlama yöntemi ile uygulama da yapmaktayız. Uzman ekiplerimiz gerekli gördüğü takdirde jel ilaçlama uygulaması da bu ilaçlama yöntemlerine ilave olarak yapılabilmektedir.

Bilim ilaçlama olarak, İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli‘de uygun fiyatlı, çağdaş ve kaliteli iş yeri ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bilgi ve destek almak için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Eğitimli teknisyenlerimiz sizi ve çalışma alanlarınızı zararlılara karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

error: İçerik korumalıdır!