Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Kara Böcek İlaçlama

Kara Böcek İlaçlama

Kara Böcek İlaçlama,

Kara böcek, genellikle doğu hamam böceği ile karıştırılır halk tarafından ve hamam böceğinin yerine karafatma ismi de kullanılır. karaböcekgiller ailesinden bir böcek türüdür. Karanlık bölgeleri sever ve ışıktan kaçar. Geceleri ortaya çıkar. İnsanların yaşadığı alanlar dahil birçok yerde yaşayabilen karafatmalar, hangar, ahır, kiler, çatı gibi birçok farklı alanda yuvalanır ve kepek, un, tahıl, ürünleri, hayvansal döküntüler gibi çok farklı besinler tüketirler. Uzunlukları ortalama 1 mm. ile 5-6 cm. arasında değişiklik gösterebilir fakat 2-3 cm.’e ulaşan büyük boyutlu olanları da vardır. Genellikle mat ve siyah renklidir. Bacakları uzundur bu nedenle örümceği andırır.

Evimde Kara böcek Var, Ne Yapmalıyım?

Genellikle yatakların altı, koltukların altı, duvar çatlakları gibi alanlara yerleşirler. Ev, iş yeri, okul, hastahane gibi uygun yaşam alanı buldukları her yerde bulunabilirler. Aynı zamanda kötü bir koku salgılarlar. Karafatmalarla en iyi mücadele yöntemi düzenli yapılan profesyonel ilaçlama olacaktır. Bilim Böcek İlaçlama, karafatma problemi ile karşılaşmanız durumunda size destek olacaktır.

Kara böcek İlaçlama Nedir? Nasıl Yapılır?

Kara böcek ilaçlama yöntemi olarak genellikle ‘Sıvı İlaçlama’ yöntemi kullanılmaktadır. Kara böceklerle karşılaşmanız durumunda 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilir, kara böcek ilaçlama, karafatma ilaçlama yöntemleri ve diğer böcek ilaçlama yöntemleri hakkında tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizi bilgilendirecektir. 7/24 çalışan ilaçlama servisimiz, ilaçlama uygulaması yaparak, sizi karafatmalara karşı koruyacaktır. Üstelik sorununuz çözülene kadar Bilim İlaçlama, karafatma probleminizi takip edecek, sizi bu sorundan kurtaracaktır. Kullandığımız tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup, insan sağlığına hiçbir zararı yoktur.

Eğitimli teknisyenlerimiz sizi ve ailenizi zararlılara karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

error: İçerik korumalıdır!