Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Dezenfektanlarımızın İso 9001 Belgesi, Kalite Sertifikası ve Sağlık Bakanlığı Biosidal Ürün Ruhsatnamesi

Dezenfektanlarımızın İso 9001 Belgesi, Kalite Sertifikası ve Sağlık Bakanlığı Biosidal Ürün Ruhsatnamesi

ilaclama dezenfektan

Dezenfektanlarımızın Kalite Belgeleri, Sertifikaları ve Sağlık Bakanlığı Biosidal Ürün Ruhsatnamesi Mevcuttur

Bilim İlaçlama olarak, Korona (Corona) Virüsü’ne karşı dezenfeksiyon uygulamaları yapmaktayız. Korona dezenfekte uygulamalarında, en kaliteli dezenfektanlarla ortamda bulunan virüs, bakteri, mantar, spor vb. tüm mikroorganizmalara karşı etkili, Sağlık Bakanlığı onaylı biosidal ürünler kullanmaktayız. Korona dezenfekte, düzenli olarak yapıldığında ortamda oluşabilecek virüsleri yok ederek, hastalık oluşumunu önlemek için alınması gereken önlemlerin başında gelmekte. Bu dezenfekte uygulamalarının ise profesyonel ilaçlama şirketi tarafından yapılması ve en doğru yöntemler kullanılarak, çevreye en az zarar verecek şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bilinçsiz yapılan uygulamalar ve kalite belgeleri olmayan dezenfektanların kullanımı yarardan çok, size ve çevrenizdekilere zarar verebilmektedir.

Dezenfektanların Kalite Belgeleri ve Sağlık Bakanlığı Onayı Bulunmalıdır

Korona (Corona) dezenfekte uygulamalarımızda kullandığımız dezenfektanlar, Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlardır ve deneyimli ilaçlama personellerimiz tarafından bina, işyeri, fabrika, ev, otobüs, minibüs, araba, okul, sağlık kuruluşları, depo, dükkan, cafe, restoran vb. tüm açık ve kapalı alanlarda yapılmaktadır. Dezenfektan, hem bakteriler hem virüsler üzerinde son derece etkili olup, hastalığın yayılmasını engellemekte, alanda bulunan zararlı mikroorganizmaları yok etmekte, aynı zamanda havayı temizlemektedir.

Dezenfekte, Eğitimli Teknisyenler Tarafından Ortam için En Uygun Dezenfektanlarla Yapılmalıdır

Dezenfeksiyon, uzman ilaçlama personelleri tarafından yapılmalı, dezenfektan ilaçların kullanım talimatlarına uyulmalıdır. Bireysel yapılacak dezenfekte, hem size hem de çevrenizdekilere zarar verebilmektedir. Ne yazık ki tüm dünyaya yayılan korona virüsü, birçok kişiyi sağlığından etmekte, ölümlere yol açmaktadır. Korona virüsü ilaçlama, bu virüsün ülkemizde yayılmasını ve hastalığın vatandaşlarımızı etkilemesini engellemek için alınacak önlemlerin başında gelmektedir.

Kullandığımız Dezenfektanlar

Bilim ilaçlama olarak, korona dezenfekte uygulamalarımızda Detrox markalı konsantre yer ve yüzey dezenfektanlarını kullanmaktayız. Detrox marka Detro San Floor yer yüzey dezenfektanının bileşiminde Bis (3-aminopropil), didesildimetilamonyum klorür, benzalkonyum klorür ve yardımcı maddeler bulunur. Detro San Floor yer yüzey dezenfektanı, kokusuzdur ve 15 dakikada bakterisidal, fungisidal, virüsidal ve tüberkülosidal etki gösterir. Özellikle yoğun risk olan alanlarda ise, Detrox marka hidrojen peroksit bazlı Desam Ox yer yüzey dezenfektanını kullanmaktayız. Desam Ox hidrojen peroksit bazlı yer yüzey dezenfektanının ise bileşiminde; hidrojen peroksit, alkilbenziltimetilamonyum klorür, didesildimetilamonyum klorür ve yardımcı maddeler bulunur. Hidrojen peroksit bazlı dezenfektanlar, kritik alanlarda yüksek düzey dezenfeksiyon için kullanılmaktadır. Dezenfektanlarımız kokusuzdur.

Korona dezenfekte, virüs dezenfekte, ilaçlama şirketimiz tarafından en kaliteli dezenfektan ilaçlarla, eğitimli ilaçlama personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Virüs dezenfekte, korona ilaçlama uygulamaları ve daha fazlası hakkında bilgi almak veya dezenfeksiyon hizmeti almak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

error: İçerik korumalıdır!