Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

AÇIK ALAN DEZENFENTE

AÇIK ALAN DEZENFENTE

AÇIK ALAN DEZENFENTE

İlk olarak Aralık 2019’da Çin’de görülen corona virüs tüm dünyaya hızla yayılmıştır ve tüm dünya halkını oldukça endişelendirmiştir. Corona visürüsün yayılmasını engellemek için tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sık sık ve profesyonel bir şekilde dezenfeksiyon uygulamaları gerçekleştirilir. Dezenfeksiyon ile virüsler kısa süre içerisinde yok edilir ve böylelikle yayılımı engellenir.

Corona Virüsü

Virüsün çıkış noktası olan Çin’de corona virüsüne yakalananların çoğu, Çin’in merkezindeki Huanan deniz ürünleri toptancı pazarında çalışan insanlardır. Bu pazar alanında canlı ve yeni kesilmiş hayvanlar satılıyordu ve virüse yakalananların bir bölümü de bu pazardan alışveriş yapan insanlardır.

Şiddetli akut solunum sendromu (Sars) ve Orta Doğu solunum sendromu (Mers), hayvanlar konakçılardan gelen corona virüsü çeşitleridir. Mers’in Arap develerinden insanlara bulaştığına inanılsa da, her iki corona virüsü çeşidi için de orijinal konaklar muhtemelen yarasalardı.

2002 yılında, Sars kontrolsüz bir şekilde neredeyse 37 ülkeye yayıldı, küresel bir paniğe neden oldu, 8.000’den fazla insanı enfekte oldu ve 750’den fazla insan hayatını kaybetti. 2019 yılında ise bu türlerin mutasyona uğramış hali olan Corona virüs görülmüştür. Birçok insanı tedirgin etmiştir.

Corona Virüsünün Belirtileri

Corona virüsü zatürreye neden olur.

Öksürük,

Ateş,

Nefes almada güçlük,

Ağır vakalarda organ yetmezliği görülebilir.

Tüm bu belirtilerin görülmesi enfekte olduğunuzu doğrulamaz, belirtiler görüldüğü zaman öncelikle sakin olmalı ve en yakın hastahaneye gitmelisiniz. Bunun yanında korona virüsün yayılmasını engellemek için ortamlarda mutlaka dezenfeksiyon uygulaması gerçekleştirilmelidir.

Bizler en iyi ilaçlama şirketi olarak, böcek ilaçlama uygulamalarımızın yanında dezenfeksiyon uygulamaları da gerçekleştiririz. Alanında uzman teknisyen ekibimiz ve son kalite dezenfektanlarımız ile olası tüm virüslerden halkımızı koruyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!