Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ADAPAZARI GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

ADAPAZARI GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA,

Adapazarı Böcek İlaçlama, en güvenli ilaçlama şirketi olarak, gerçekleştirdiğimiz böcek ilaçlama uygulamalarında, garantili ve kesin çözümlü gümüş böceği ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Son teknoloji ilaçlama teknikleri ile gerçekleştirdiğimiz gümüş böceği ilaçlama, uygulamaları ile evinizde / iş yerinizde var olan böcekleri tamamıyla yok ediyoruz.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ NEDİR?

Adını vücutlarının renginden alan bu haşere türlerinin halk arasında bilinen diğer isimleri; nem böceği, balık böceği ve rutubet böceğidir. Ev koşullarına oldukça uygun, 20 – 22 C sıcaklık ve % 50 – 75 oranlarında nemin olması, gümüşçünlerin yaşam faaliyetlerini sürdürebilmeleri için yeterlidir. Yaklaşık 1 – 3 yıl kadar yaşayan bu böcekler, evinizin / iş yerinizin her yerinde görülebilir. Ofisler, kütüphaneler, arşivler bu böceklerin istila etmek için seçtikleri alanlardan bazılarıdır. Gün boyunca duvarlardaki çatlak ve küçük yarıklarda saklanırlar.

Kağıt zararlısı olan bu haşereler, bina ya da ev içlerine karton, kağıt, koli, kitaplar ya da duvar kağıtları vasıtası ile girerler. Proteinli besinler ve kendi türleri de dahil diğer ölü böcek kalıntıları ile beslenirler.

Gümüş böcekleri, besin kaynağı bulamadıkları zaman hiçbir şey yemeden ve su içmeden haftalarca hayatta kalabilmeyi başarabilirler.

Evinizde ya da iş yerinizde herhangi bir gümüş böceği ile karşılaştıysanız, garantili Adapazarı Gümüş Böceği İlaçlama hizmetimiz ile sizi bu probleminizden kurtarabiliriz.

RUTUBET BÖCEĞİNİN ZARARLARI

Bu haşereler zehirli türler değildir. Sizi ısırması ya da sokması gibi durumlarda herhangi bir zehir etkisi olmaz. Ama bu böceklerin başka zararları vardır. Çok yerde dolaştıkları için çeşitli bakteri ve mikropları da gezdikleri yerlere bulaştırır. Diğer haşere türlerinde olduğu gibi gümüş böceği problemlerinde de uzman bir ilaçlama firmasından destek alınması gerekmektedir.

Adapazarı Böcek İlaçlama, uzman kadromuz uzman teknisyenlerimizden oluşmaktadır. Bu hususta uyguladığımız garantili hizmetimiz ile sizleri böcek problemlerinizden kurtarıyoruz.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLE MÜCADELE

Bizler en iyi böcek ilaçlama firması olarak alanında eğitimli uzman ekiplerimiz ile siz müşterilerimizin yanındayız. Pompa ve spreyleme yöntemi ile yaptığımız gümüş böceği ilaçlamalarımızda Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlar kullanmaktayız. Böceklerin girip girebileceği her yeri ilaçlayarak sizi bu probleminizden kesin bir şekilde kurtarıyoruz.

% 100 garantili gümüş böceği ilaçlama hizmetimizden yararlanabilmek için 0850 808 87 11 numaralı Adapazarı Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!