Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ADAPAZARI HAMAMBÖCEĞİ İLAÇLAMA

ADAPAZARI HAMAMBÖCEĞİ İLAÇLAMA

HAMAMBÖCEĞİ İLAÇLAMA,

Sakarya ’da verdiğimiz ilaçlama hizmetleri arasında bulunan Adapazarı Hamam Böceği İlaçlama, uygulaması müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen ilaçlama hizmetlerimizden bir tanesidir.

Sorununuzu çözmek için atılacak en önemli adım; problem teşkil eden haşere türünü tanımak ve yoğunluğunu tespit etmektir. Yapacağımız uygulamalar böceğin türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Ülkemizde ev ve iş yerlerinizi istila edebilecek birçok böcek türü bulunmaktadır. Bunlardan ilaçlama yapılması için en fazla talep edileni hamam böcekleridir.

EV VE İŞ YERLERİNİZİ İSTİLA EDEN HAMAM BÖCEKLERİNİ YAKINDAN TANIYALIM;

Renkleri genellikle sarımsı kahverengidir. Altı bacağı sayesinde oldukça hızlı kaçabilen hamam böceklerinin bilinen diğer adları, kalorifer böceği ve petek böceğidir. Genellikle sıcak havalarda ortaya çıkmaları bakımından bu isimleri almışlardır. İki antenleri ve bazı türlerin kanatları da bulunmaktadır. Fakat bazı kalorifer böcekleri kanatları olmalarına rağmen, uçma konusunda pek de becerikli değildir.

HAMAM BÖCEKLERİ EVİNİZE / İŞ YERİNİZE NASIL GİRER?

Evinize ya da iş yerinize giren hamam böcekleri genelde mutfak ve banyolarınızda görülür. Tipik olarak çoğunlukla geceleri aktif olduklarından bu saatlerde daha çok görürsünüz.

İnsanlar genelde hamamböceği probleminin kötü temizlikten ve pis olmaktan kaynaklandığını düşünürler. Mutfağı ve banyoyu temizlemek, hamam böceklerinin besin kaynaklarını azaltsa da bu durum alanı istila etmelerini engellemez. Çok hızlı üreyip çoğalan hamam böcekleri, kanalizasyon boruları, binanın dışındaki çatlak veya boşluklar yoluyla alana girebilir.

Alanda gördüğünüz her bir hamam böceği için, duvarların arkasında gizlenen ve çoğalan çok daha fazlası vardır. Bol miktarda yiyecek, su ve sıcaklık evinizde / iş yerinizde barınmaları ve tüm yıl orada aktif kalabilmeleri için yeterli olacaktır.

Adapazarı Böcek İlaçlama servisimiz ile sizi, problem teşkil eden bu haşerelerden kurtarabiliriz.

HAMAM BÖCEKLERİNDEN KURTULMANIZ İÇİN YAPMANIZ GEREKENLER;

Sağlığınız açısından, taşıdıkları bakteri ve mikroplar sayesinde ciddi sorunlar oluşturabilecek bu böceklerden kurtulabilmenizin tek yolu, güvenilir bir böcek ilaçlama firmasından destek almaktır. Kişilerin bireysel olarak alıp kullandığı birçok reçetesiz ilaç, genellikle bir hamamböceği istilasına karşı etkisizdir. Bu böcekler son derece inatçıdır.

Bilim Adapazarı Böcek İlaçlama, en güvenilir ilaçlama şirketi olarak, çevreye ve insan sağlığına zararı olmayan Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz hamam böceği uygulamalarımızla bu haşerelerden kurtulmanıza yardımcı olabiliriz. Pompa ve spreyleme ile sıvı+jel yöntemlerini kullandığımız hamam böceği ilaçlama hizmetimizden yararlanıp, hamam böceği ilaçlama ve hamam böceği ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi için 0850 808 87 11 numaralı Adapazarı Böcek İlaçlama çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!