Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ALTINDAĞ HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

ALTINDAĞ HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA,

Ankara ilinde verdiğimiz haşere ilaçlama hizmetleri arasında bulunan Altındağ Hamam Böceği İlaçlama, hizmeti müşterilerimiz tarafından en fazla talep oluşturulan hizmetlerimizden bir tanesidir. Diğer haşere türlerinde olduğu gibi hamam böceği probleminizde de son teknoloji ile en profesyonel yöntemleri kullanarak sizi bu probleminizden tamamıyla kurtarıyoruz.

EVİNİZİ / İŞ YERİNİZİ EN ÇOK İSTİLA EDEN HAŞERELERİ DAHA YAKINDAN TANIYALIM

Hamam böceklerinin halk arasında bilinen diğer isimleri, kalorifer böceği ve petek böceğidir. Kalorifer böcekleri sarımsı kahverengi renklerinde olan ve çok hızlı üreyen böceklerdir. Evinize / iş yerinize duvar çatlakları ve boşlukları, kanalizasyon boruları vasıtası ile girebilirler. Okul, yurt, ofis, ev, iş yeri, fabrika, atölye, site, apartman, bodrum, garaj, pastane, lokanta, hastane gibi birçok alanda karşınıza çıkabilirler.

Bazı türlerin kanatları olmasına rağmen hamam böcekleri, iyi bir uçucu değildir. Bol miktarda besin kaynağı, su ve yeterli ısı onlar için biçilmiş kaftandır.

Oldukça zararlı olması ile bilinen bu böcekler, insanlara kıyasla radyasyona 16 kat daha dayanıklıdırlar. Kafaları koptuğunda bile 2 hafta kadar yaşam faaliyetlerini sürdürebilirler. Fakat ağızları olmadığından açlık ve susuzluk sebebiyle ölürler. Yaklaşık 45 dakika boyunca suyun altında yaşamaya devam edebilirler.

HAMAM BÖCEĞİ (KALORİFER BÖCEĞİ) İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Evinizde ya da iş yerinizde yalnızca bir tane hamam böceği işe karşılaşmanız durumunda, önlemi alınmadığı takdirde çok kısa sürede hamam böceği istilasına uğramanız kaçınılmaz olacaktır. Çünkü hamam böcekleri tek başına yaşamaz ve çok hızlı ürerler. Duvarların arkasında gizlenen yüzlercesi vardır sizin görmediğiniz.

Altındağ Böcek İlaçlama olarak uyguladığımız hamam böceği ilaçlamalarında kullandığımız ilaçların hepsi Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve biyosidaldır. Çevre ve insan sağlığına kesinlikle hiçbir zararı yoktur. Sıvı+jel uygulaması ile sizi hamam böceği probleminizden tamamıyla kurtarıyoruz. Son teknoloji ile kullandığımız pompa ve spreyleme yöntemi ile sıvı ilaçlama yaparak, evinizde / iş yerinizde sizin ulaşamayacağınız yerleri bile detaylı bir şekilde ilaçlıyoruz. Jelleri ise banyo ve mutfaklarınızda, böceklerin gezebileceği yerlere uyguluyoruz. Jellerimiz 3 ay kadar alanda bozulmadan etkisini devam ettirmektedir.

Uygulama sayısı üremeye ve hamam böceklerinin yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.

Bu zararlı haşerelerden tamamıyla kurtulabilmek için 7/24 açık olan 0850 808 87 11 numaralı Altındağ Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!