Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Ankara Dezenfekte

Ankara Dezenfekte Hizmeti

Corona (Korona) Virüsü’ne karşı Ankara’nın tüm ilçelerinde dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz. Korona Virüsü dezenfekte, tarafımızdan Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı dezenfektanlarla yapılmaktadır. Virüs dezenfekte, insan ve hayvan sağlığına zararı olmayan dezenfektanlarla yapılır ve yalnızca hastalık sebebi patojenleri yok eder. Böylece dezenfekte, zararlı mikroorganizmalardan kaynaklı hastalıkların oluşumunu engeller.

Dezenfektanlarımız %100 doğal olması ve toksik olmaması nedeniyle; her alanda dezenfeksiyon amacıyla kullanıma  uygundur. Tüm yüzeylerde uygulanabilen dezenfektanlarımız, çevre sağlığı ve çalışan personel için de ideal dezenfektanlardır. Dezenfeksiyon, bilinen tüm bakteri, virüs, mantar ve sporlara karşı gücü kanıtlamış dezenfektanlarla yapılmaktadır.

Dezenfektanlarımız

Bilim ilaçlama olarak, korona dezenfekte uygulamalarımızda Detrox markalı konsantre yer ve yüzey dezenfektanlarını kullanmaktayız. Detrox marka Detro San Floor yer yüzey dezenfektanının bileşiminde Bis (3-aminopropil), didesildimetilamonyum klorür, benzalkonyum klorür ve yardımcı maddeler bulunur. Detro San Floor yer yüzey dezenfektanı, kokusuzdur ve 15 dakikada bakterisidal, fungisidal, virüsidal ve tüberkülosidal etki gösterir. Özellikle yoğun risk olan alanlarda ise, Detrox marka hidrojen peroksit bazlı Desam Ox yer yüzey dezenfektanını kullanmaktayız. Desam Ox hidrojen peroksit bazlı yer yüzey dezenfektanının ise bileşiminde; hidrojen peroksit, alkilbenziltimetilamonyum klorür, didesildimetilamonyum klorür ve yardımcı maddeler bulunur. Hidrojen peroksit bazlı dezenfektanlar, kritik alanlarda yüksek düzey dezenfeksiyon için kullanılmaktadır. Dezenfekte uygulamalarımızda kullandığımız iki dezenfektanımız da kokusuzdur.

İnsan ve hayvanlar için güvenli olan dezenfekte uygulaması, tüm mikroorganizmalar için bağışıklık geliştirmeden öldürücü etkiye sahiptir. Hiçbir toksik etkisi olmayan dezenfektanlarla yapılan dezenfeksiyon uygulaması, herhangi bir toksik yan ürün de oluşturmaz.

Ev, Hastane, Otel, Cami, Restoran, Cafe, Büro, Yemekhane, Otobüs, Araba vs. gibi toplu yaşam alanlarında ve kullanım alanlarında kullanılabilir. Şirketimiz Ankara’nın tüm ilçelerinde dezenfekte hizmeti vermektedir. Dezenfektanlarımız, endüstrinin üretim, İşleme, paketleme, taşıma ve pazarlama gibi farklı aşamalarında da güvenle kullanılabilir. Bilim İlaçlama olarak, dezenfekte uygulamalarında kullandığımız dezenfektanlarımız, yüksek kalitelidir.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!