Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ARİFİYE TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

ARİFİYE TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA,

Tahtakuruları oldukça hızlı çoğalan bir haşere türü olduğundan, tahtakurusu problemlerinden kurtulabilmek için başvurulan bireysel yöntemler yetersiz kalmaktadır.

Çok zorlu bir tür olan tahtakuruları, yok edilmesi zorlu bir haşeredir. Bu nedenle böyle bir durumda iyi bir böcek ilaçlama firması ile anlaşmak doğru bir tercih olacaktır.

Sakarya Arifiye Tahtakurusu İlaçlama, ekibimiz bu hususta oldukça deneyimli ve gerekli bilgi birikimine sahip teknisyenlerimizden oluşmaktadır.

TAHTAKURUSU NEDİR?

Diğer adıyla yatak böcekleri, genellikle 5 mm boyutunda olan kan emicilerdir. Besin kaynakları kan olan bu böcekler, genellikle kızılımsı kahverengi renklerindedir. Daha çok varlığını geceleri hissedersiniz. Diğer zamanlarda ışık olmayan, karanlık yerlerde saklanırlar. Yaşam alanı olarak dinlenmek ya da uyumak için uzandığınız yatak ve koltukları tercih ederler.

Yatak böcekleri, havanın sıcaklığından ve nem oranından bağımsız her ortamda canlı kalmayı başarabilirler.

TAHTKURUSU ZARARLARI

Genellikle insan sağlığına bir zararı olmadığı söylense de durum hiç de öyle değildir. Tahtakuruları ısırdığında çeşitli alerjilere ve ciddi sağlık problemlerine sebebiyet vermektedir. Kaşıntıya bağlı cilt tahrişlerinin de yanı sıra psikolojik etkiler de yaratmaktadır.

Tahtakurusu ısırıkları ilk başta ağrılı değildir. Bu haşereler saatlerce hatta günlerce kendilerini belli etmeden bulundukları alanda yaşayabilirler. Isırıklar genellikle vücudun üst kısımlarında, sırt, omuz, boyun ve kollar gibi maruz kalan bölgelerde görülür.

Alanın temiz olup olmaması ile hiçbir ilgisi olmayan bu böcekler, evlerinize / iş yerinize aldığınız ikinci el bir eşya veya komşu daire vasıtası ile girebilir. Tahtakurularının varlığının bir diğer kanıtı, yatak nevresimleri ve giysilerinizde gördüğünüz kan lekeleridir.

Bilim Arifiye Böcek İlaçlama, en güvenilir ilaçlama şirketi olarak bu hususta oldukça profesyonel bir uygulama gerçekleştirerek, sizi bu zararlı haşerelerden tamamıyla kurtarıyoruz.

TAHTAKURUSU İLE MÜCADELE

Tahtakurusu, kişisel ilaçlama yöntemleri ile bitirilebilecek bir problem değildir. Tahtakurusu böceği ile karşılaşmanız durumunda kesinlikle uzman bir ilaçlama firmasından destek almanız gerekmektedir. Bu böceklerde üreme gerçekleşmeden problemin kontrol altına alınması gerekmektedir. Üreme gerçekleştiği takdirde periyodik ilaçlaması yapılsa bile uzun bir süre evinizi / iş yerinizi istila etmeye devam ederler. Böyle durumlarda üremeye bağlı bir kaç müdahale gerektirebilir.

TAHTAKURUSU İLAÇLAMA

Arifiye böcek ilaçlama ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz tahtakurusu böcek ilaçlama uygulamalarımızda insan sağlığına zarar vermeyen biyosidal ilaçlar kullanıyoruz. Bir hafta ara ile iki uygulama olarak gerçekleştirdiğimiz tahtakurusu uygulamalarında pompa ve spreyleme yöntemi ile sıvı ilaçlama yapıyoruz. Böceklerin girip gezebileceği yerlerin tespit edilmesinden sonra yaptığımız sıvı ilaçlamayı, evinizin her yeri dip bucak olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Arifiye Böcek İlaçlama firması nın kesin çözüm sağlayan hizmetimizden faydalanabilmek için 0850 808 87 11 İletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!