Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ATAŞEHİR PİRE İLAÇLAMA

ATAŞEHİR PİRE İLAÇLAMA

PİRE İLAÇLAMA,

Ataşehir böcek ilaçlama, servisimiz, pire problemi için en etkili çözümleri sunmaktadır. Pire ilaçlamada profesyonel destek çok önemlidir. Pirelerden kurtulmak için bireysel yöntemlere başvurmak, problemi çözmediği gibi sorunların daha da baş edilemez hale gelmesine ve ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.

PİRELERİN YAPILARI

Pireler küçük, kanatsız ve yaklaşık 1,5 – 3,5 mm uzunluğundadır. Renkleri parlak ve kırmızımsı kahverengidir. Vücudunun mikroskobik tüylerle kaplı olması hayvan kürkünde rahat tutunabilmesini ve kolay hareket edebilmesini sağlamaktadır. Pirelerin uzun mesafelere sıçrayabilmelerine rağmen kanatları yoktur.

EVİNİZDEKİ PİRELER NASIL OLUŞUR?

Pire istilası genellikle evcil bir köpek veya kediden dolayı oluşmaktadır. Bu böcekler dışarıdayken evcil hayvanınıza yapışır ve daha sonra tüylerini ve evinizde uyuduğu, gezdiği yerleri istila eder. Hem ev hem de bahçe için pireyi önlemek zor olabilir. Profesyonel bir yaklaşım olmadan, herhangi bir evcil hayvan sahibi pire istilasına karşı savunmasızdır.

Evcil hayvanlar dışında daha çok istila edilen alanın yakınlarında kedi doğumu veya kedi ölümü gerçekleştiyse, bu haşereler siz farkında olmadan pantolonunuzun paçasına bile yapışıp alana sizinle birlikte giriş yapabilirler.

KAN İÇİN BİR KONUKÇU ARARLAR

Pireler hayatta kalmak için kana ihtiyaç duyar. Bazı durumlarda, daha önce beslendikleri konukçu artık ortalıkta olmadığında pire, alanda bir sorun haline gelebilir. Daha sonra pireler, beslenme aktivitelerini evin içinde bulunan diğer konakçılarda gerçekleştirirler. Böyle bir duruma, dışarıda bir farenin kanı ile beslenen pirelerin daha sonra evcil hayvanlar veya insanlarla beslenmeye başlamasını örnek verebiliriz. Bu durum çok ciddi sağlık problemlerine yol açar.

Bu hususta Ataşehir böcek ilaçlama, ekibimizdeki profesyonel teknisyenlerimizle, pire probleminize son verebilmek için 7/24 sizlerin yanındayız.

PİRELER NE KADAR CİDDİDİR?

Pire ısırıkları, kişilerde çok sayıda şişkin, kaşıntılı iz bırakabilir ve bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olarak çeşitli hastalıkları bulaştırabilirler. Tüylü evcil hayvanlar en çok risk altında olan grupta yer alır. Pireler insanları ve evcil hayvanları ısırabilir ve büyük bir baş belası olabilirler.

Pire istilasının en ciddi yönü, genellikle ortadan kaldırmak için harcanan zaman ve çabadır. Ev sahibinin yapması gereken ilk şey, yardım için haşere kontrol uzmanıyla iletişime geçmesidir.

PİRE İLE MÜCDELE

Kişisel yöntemlere başvurmak ve pireleri kontrol etmek için reçetesiz satılan ürünler kullanmak, istilanın temel nedenlerini çözmek için yeterli olmayacaktır.

Uzman ekipler tarafından yapılan ilaçlamalarda bile yoğunluğa ve üremeye bağlı olarak, ilk uygulamadan itibaren 3 ile 10 gün arasında ikinci bir müdahalede gerekebilir.

Pire ilaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımızla verdiğimiz hizmetten yararlanıp, pire ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek ve randevu oluşturabilmek için 7/24 Ataşehir Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!