Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

AVCILAR ÖRÜMCEK İLAÇLAMA

AVCILAR ÖRÜMCEK İLAÇLAMA

AVCILAR ÖRÜMCEK İLAÇLAMA,

Örümceklerle mücadelede en etkili çözüm böcek ilaçlama firmalarından destek almaktır. Kendi imkanlarınızla evinizdeki örümceklerle mücadele ettiğiniz halde, yuva yapmalarını engelleyemiyorsanız, profesyonel olan Avcılar Böcek İlaçlama ekibimiz için 7/24 çağrı merkezimizden detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

ÖRÜMCEK NEDİR?

Eklem bacaklılar sınıfında yer alan ve hemen hemen dünyanın her tarafında yaşayan örümceklerin 2012 yılı rakamlarına göre 112 familyada ve 3879 cinste toplanan 43.244 türü bilinmektedir. Etçil beslenen bu canlı türünün göğsünde 8 tane bacağı ve ağzının ön kısmında 2 tane zehirli çengeli vardır. Örümceklerin çeşitlerine göre boyları farklılık göstermektedir. Yuvarlak karın kısmı esnek bir yapıya sahiptir. Kişiler tarafından çok fazla dikkate alınmasa da oldukça zehirli türleri de vardır.  Bütün örümcekler etoburdur. Bazı türler serbest dolaşıp avlarını yakaladıkları halde diğer bazıları örmüş oldukları ağa bağımlı olarak yaşarlar.

Örümcekler, dünyanın bir çok yerine adapte olmuşlardır. Bu sebepten dolayı Everest tepelerinden akarsu veya göl içlerine kadar değişik yaşam alanlarına rastlamak olasıdır.

NASIL ÇOĞALIR?

Dişileri erkeklerden daha iri olan örümceklerde bir arada yaşamak, toplum ve aile hayatı yoktur. Dişiler çiftleşme sonrası erkek olan örümceği yiyebilirler. Dişi örümcekler yumurtalarını, ağlarıyla yaptıkları kozalara bırakırlar. Bazen bir kozada yüzlerce yumurta olabilir. Genelde yazın sonlarında oluşan yumurtalar, ilkbaharda yavru verir. Avcılar böcek ilaçlama olarak örümcek probleminize karşı verdiğimiz hizmetten faydalanabilmek için 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

ÖRÜMCEKLERLE MÜCADELE

Örümceklerle mücadelede üreme gerçekleşmeden uzman bir ekipten destek almakta fayda vardır.

Sağlık Bakanlığı onaylı, ruhsatlı ilaçlarımızla, alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından sıvı ilaçlama yöntemiyle hizmet verdiğimiz uygulamamız için bize ulaşabilirsiniz.

UYGULAMA ALANLARIMIZ

Ev, iş yeri, okul, bahçe, apartman, site, bodrum, depo, alış veriş merkezleri, fabrika, fırın, otel, gemi, lokanta, pastane, dershane vb. tüm açık ve kapalı alanlarda ilaçlama uygulaması yapmaktayız.

AVCILAR İLÇESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Ambarlı Mahallesi

Cihangir Mahallesi

Denizköşkler Mahallesi

Firuzköy Mahallesi

Gümüşpala Mahallesi

Merkez Mahallesi

Mustafa Kemalpaşa Mahallesi

Tahtakale Mahallesi

Üniversite Mahallesi

Yeşilkent Mahallesi

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!