Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAĞCILAR FARE İLAÇLAMA

BAĞCILAR FARE İLAÇLAMA

BAĞCILAR FARE İLAÇLAMA

Bağcılar fare ilaçlama servisimiz ile Bağcılar halkını kaliteli hizmetimiz ile uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Böcekler hayatımızı oldukça zorlaştıran ve ortamımızdaki hijyeni yok eden canlılardır. Bağcılar böcek ilaçlama uygulamalarımıza % 100 müşteri memnuniyeti ile devam ediyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli olmak üzere dört farklı şehrimizin her ilçesinde ilaçlama hizmetlerimize devam ediyoruz. Yoğun nüfusu ve çarpık kentleşmesi ile Bağcılar sık sık böcek ilaçlama uygulamaları gerçekleştirdiğimiz bir ilçemizdir. Bağcılar fare ilaçlama uygulamalarımızda müşteri memnuniyetimizi çalışma prensibimizin temeline alıyoruz ve fare sorununu yok etmeden müşteri takibimizi bırakmıyor, alandan ayrılmıyoruz.

Bağcılar Fare İlaçlama Uygulamalarımızda Kullandığımız İlaçlarımız

Bağcılar fare ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımız Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın tamamının insan sağlığına ve de evcil hayvanların sağlığına en ufak bir zararı yoktur. İlaçlarımız son kalite ithal ilaçlardır. Tüm fare ilaçlama ve böcek ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımız aynı zamanda rezidüel ilaçlardır. İlaçlama yapılan alanda hiçbir leke, iz bırakmaz.

Fare İlaçlama Uygulamalarımız

Fare ilaçlama uygulamalarımızda en uygun ve etkili yöntem olan istasyon ve yemleme yöntemlerimizi uyguluyoruz. İstasyon diye adlandırdığımız içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli kutular vardır. Bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği, asla karşı koyamadığı profesyonel ilaçlama işlemimizde kullanılan zehirli yemlerden yerleştiriyoruz. Bu zehirli yemlerden en ufak bir parça dahi yiyen fare çok ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyuyor ve fare geldiği yoldan alanı terk ederek kanalizasyona su içmek için gidiyor. Burada su içen fare anında kan zehirlenmesinden ölüyor. Böylelikle fare ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz alanda müşterilerimiz ölü fare görmüyor ve kokusunu da almıyor. İlaçlarımız ortamda ölü ya da canlı hiçbir şekilde fare görmemeniz için geliştirilmiştir. Yemleme yöntemiyle ise istasyonlar olmadan zehirli yemlerimizi alana yerleştiriyoruz ve aynı etkiyi alıyoruz. Bağcılar fare ilaçlama uygulamalarımızda istasyon kurulamayacak ya da kurulmasının gerekmediği yerlerde yemleme uygulaması ile fare ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bağcılar fare ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!