Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAHÇE İLAÇLAMA BAKIRKÖY

BAHÇE İLAÇLAMA BAKIRKÖY

Bahçemizde rastladığımız böcekler, hayatımızın  bizleri rahatsız ederler; hem sağlığımızı hem de konforumuzu olumsuz etkilerler. Zaman zaman yaşam alanlarımıza giren ve bizleri tedirgin eden böcekler, nemli ortamları ve yeşil alanları oldukça severler. Özellikle bahçelerin çok olduğu Bakırköy’de, ev ve iş yerlerinin bahçelerinde sık sık rastlanan böcekler ve fareler yaşamlarımızı olumsuz etkilerler. Hem insanların sağlığına hem de bitkilerin büyümesine olumsuz etki eden haşerelerin geç kalınmadan profesyonelce ilaçlanması gerekmektedir. Bahçelerde böcekler ile karşılaştığınız zaman, geç kalmadan Bakırköy bahçe ilaçlama servisimizi arayarak profesyonel böcek ve fare ilaçlama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bahçe ilaçlama Bakırköy servisimiz ile, karşılaştığınız her böceğin/farenin türüne/yoğunluğuna göre, en uygun ilaçları ve ilaçlama yöntemini belirliyoruz ve bu yöntemlerle uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bahçenizde karşılaştığınız pire, uyuz böceği, örümcek, çiyan, akrep, karınca, sinek, gümüş böceği, yılan, fare ve bu türden böcekler/kemirgenler için en uygun ve doğru yöntemlerle uygulamalarımızı etkili bir şekilde gerçekleştiririz.

Bahçede Sıvı İlaçlama

Sıvı ilaçlama böcekler için uygulnan bir ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlama uygulamalarımızı son teknoloji spreyleme, pompa ve böceğin türü ve yoğunluğuna göre ULV teknikleri ile gerçekleştiririz. Sıvı bahçe ilaçlama, yine böceğin türüne bağlı olarak kokulu veya kokusuz şekilde gerçekleştirilebilir. Sıvı ilaçlama uygulamamız ile bahçe ilaçlama Bakırköy servisimiz böcek sorunu ile karşılaştığınız bahçenizin her yerini detaylıca ilaçlar. Bahçe fare ilaçlama ise istasyon kurulumu yöntemi ile yapılır. Bunun yanında bu uygulamaya ek olarak sıvı bahçe ilaçlama, dezenfeksiyon amaçlı yapılabilir.

Bahçe ilaçlama servisimiz ile bahçelerinizde karşılaştığınız zararlı böceklerden sizleri kısa süre içerisinde kurtarıyoruz. Hem sizin ve ailenizin sağlığını hem de bitkilerinizin büyümesini olumsuz etkileyen böceklerden ve evlerinize girme riski büyük olan haşerelerden kurtulmak için geç kalmadan bizleri arayınız.

Bahçe ilaçlama Bakırköy servisimizde ve gerçekleştirdiğimiz tüm ilaçlama uygulamalarımız da kullandığımız ilaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İlaçlarımızın insanlara ve hayvanlara bir zararı olmadığı gibi, bitkilere de faydası vardır. Biyosidal ilaçlarımız bitkileri, bitkilerin yapraklarını yiyen veya büyümesini engelleyen böceklerden arındırır.

Bahçelerinizde karşılaştığınız her türlü böcek ve fare için o türe ait en etkili ilaçlama yöntemi ile uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. İlaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiren ekibimiz alanında eğitimli, uzman teknisyenlerden oluşmaktadır.

Bahçe ilaçlama Bakırköy uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere haftanın her günü ve her saati çağrı merkezimizden ulaşabilir, dilediğiniz gün ve saate bahçe ilaçlama randevusu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!