Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAHÇELİEVLER BÖCEK İLAÇLAMA

BAHÇELİEVLER BÖCEK İLAÇLAMA

BAHÇELİEVLER BÖCEK İLAÇLAMA

Bahçelievler böcek ilaçlama uygulamalarımız ile % 100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Böcekler taşıdıkları verem, tifo, dizanteri ve birçok alerjik reaksiyonları bizlere bulaştırma riski taşırlar. Bu nedenle böceklerle karşılaşıldığı zaman geç kalınmadan önlem alınmalı ve profesyonel bir böcek ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir. Böceklerden kurtulmak için bireysel çabalarınız ve profesyonel olmayan yollar ile gerçekleştirilen ilaçlama uygulamaları sizleri sonuca götürmeyecektir. Bu nedenle kaliteli ilaçlarla ve profesyonel böcek ilaçlama yöntemleri ile böcek ilaçlama uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Bizler Bahçelievler böcek ilaçlama uygulamalarımız ve gerçekleştirdiğimiz böcek ilaçlama uygulamalarımızda son kalite, ithal ilaçlar kullanıyoruz. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) onaylı ilaçlardır. Aynı zamanda ilaçlarımız rezidüeldir, ilaçlama yapılan alanda herhangi bir leke, iz kalmaz. İlaçlarımızın insan sağlığına ve evcil hayvanların sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur.

Bahçelievler Böcek İlaçlama Yöntemlerimiz

Pire, karınca, çiyan, örümcek, gümüş böceği, tahtakurusu, tahta kurdu, uyuz böceği, ve bu türdeki böceklerin ilaçlanmasında için sıvı ilaçlama yöntemi uyguluyoruz. Bu türden böceklerde karşılaştığınız her alana uygulanabilen sıvı ilaçlama uygulamamızı pompa, spreyleme ve yine böceğin türüne ve yoğunluğuna göre ULV tekniği ile gerçekleştiriyoruz. Bahçelievler böcek ilaçlama uygulaması gerçekleştirilecek alanın tamamını detaylı bir şekilde sıvı ilaçlama tekniği ile ilaçlıyoruz. Fare sorunu ile karşılaştığınız alanlarda ise istasyon uygulaması gerçekleştirmekteyiz. İstasyon dediğimiz kapalı kilitli siyah kutuların içerisine farelerin çok sevdiği ve asla karşı koyamadığı yiyeceklerden oluşan zehirleri yerleştiriyoruz. Bu zehirden bir parça dahi yiyen fare ciddi bir su içme ihtiyacı duyuyor ve alanı geldiği yoldan terk ederek su içmek için kanalizasyona gidiyor, burada su içen fare anında kan zehirlenmesinden ölüyor. Böylelikle alanda ölü fare görmüyorsunuz. Fare ilaçlama da en fazla tercih edilen bu yöntem fare ilaçlama için en uygun etkili yöntemdir. Bahçelievler böcek ilaçlama, hamam böceği ve kalorifer böceği türündeki böcekler için ise sıvı ilaçlamaya destek ve koruma amaçlı jel ilaçlama uygulaması da gerçekleştiriyoruz. Bu türden böcekler için uyguladığımız sıvı+jel uygulama en uygun ve etkili yöntemdir.

Bahçelievler böcek ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak, randevu oluşturmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!