Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAHÇELİEVLER DEZENFEKSİYON

BAHÇELİEVLER DEZENFEKSİYON

BAHÇELİEVLER DEZENFEKSİYON

Bahçelievler İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçemizdir. İnsan kalabalığının yoğun olduğu Bahçelievler’de son zamanlarda hızla yayılmaya başlayan Corona virüsten (Korona virüs) kurtulmak için profesyonel şekilde dezenfeksiyon uygulamalarının gerçekleştirilmesi gereklidir.

PROFESYONEL DEZENFEKSİYON UYGULAMASI

Dezenfeksiyon işlemi hastalık yapan bakteri, virüs, mantar vb. mikroorganizmaların kontrol altına alınması, üremelerinin engellenmesi ve dezenfektanlar ile tamamen ortadan kaldırılmaları uygulamasıdır.

Dezenfeksiyon uygulamalarımız profesyonel teknisyenlerimiz tarafından yapılıyor. Alanında uzman, deneyimli ekiplerimiz işlerini son derece profesyonel şekilde gerçekleştirmekte ve açık/kapalı tüm alanları dezenfekte etmektedir.

Firmamız her türlü alanda (hastane, okul, ev, iş yeri, fabrika, depo, bahçe vb.) dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirmektedir.

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı, Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı etkili dezenfektanlarımız dezenfeksiyon işlemleri yapmaktayız. Sağlığınızı koruma altına almak için bizlere ulaşarak Bahçelievler’de coronavirüs’e karşı en etkili yöntem olan dezenfeksiyon uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Son günlerde görülen ve sonuçları itibari ile insanların ölümüne yol açan koronavirüs (corona virüs) için dezenfeksiyon uygulamaları hayati önem taşımaktadır. Bilim ilaçlama firması olarak tecrübeli ekibimizle, dezenfeksiyon işlemini profesyonellik içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

Tüm İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz etkili dezenfeksiyon uygulamalarımız ile her zaman öncü bir firma olduk. Bahçelievler dezenfeksiyon uygulamalarımız ile, Bahçelievler’de bulunan her alanda, evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, bahçelerde, açık alanlarda dezenfeksiyon uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Hayvandan insana bulaşması sonrasında insandan insana hızlı bir şekilde yayıldığı tespit edilen koronavirüs, farklı türleri olan geniş bir virüs grubu. İnsanlara bu virüsün bulaşması sindirim sistemi rahatsızlıklarına, solunum sistemi rahatsızlıklarına neden olabilmekte. Nezle veya grip gibi hastalıkların semptomları ile kendini gösteren virüs bazı kişilerde zatürreye kadar varıp, ölüme de yol açabilmektedir.

Diğer solunum yolu hastalıklarında olduğu gibi hastanın öksürmesi ve hapşırması ile virüsler çok hızlı bir biçimde yayılmaktadır.

Virüsün adına koronavirüs, bu virüsün yol açtığı hastalığa ise, COVID- 19 denilmektedir. Virüs nedeni ile hasta olan kişilerde yüksek ateş, burun akıntısı, öksürük ve solunum güçlüğü gibi sorunlar yaşanmaktadır.

Koronavirüsün daha fazla yayılmasını önlemek için dezenfeksiyon, alınabilecek önlemlerin başında gelemektedir.

En iyi dezenfeksiyon firması olarak bizlere ulaşıp hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek, virüs dezenfeksiyon, korona dezenfekte, dezenfeksiyon uygulamaları hakkında bilgi alabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!