Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAHÇELİEVLER FARE İLAÇLAMA

BAHÇELİEVLER FARE İLAÇLAMA

BAHÇELİEVLER FARE İLAÇLAMA

İstanbul’da verdiğimiz ilaçlama hizmetleri arasında bulunan Bahçelievler Fare İlaçlama uygulaması, müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen hizmetlerimizden bir tanesidir.

İnsan sağlığına zarar vermeyecek şekilde sunduğumuz fare ilaçlama hizmetimizi, Bahçelievler Bilim İlaçlama olarak gösterdiğimiz hassasiyet ve ciddiyet çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

Fareler Nasıl Çoğalır?

Fareler üremede diğer haşere ve böceklerden farklı olarak canlı yavru doğururlar. Yani fareler herhangi bir yere yumurta bırakmazlar. Ortalama olarak yılda 5–10 defa ürerler ve her defasında 8–10 adet yavru yaparlar.

Fareler Sahip Oldukları Yapılarıyla Ne Tür Zararlar Verir?

Farelerin vücudunda toplam 4 ayağı vardır ve ayaklarında bulunan her parmaklarında tırnakları bulunur. Bu sayede yüksek yerlere tırmanır ve çok hızlı koşarlar. Oldukça keskin olan kulaklarıyla insanların duyamadıkları sesleri bile rahatlıkla duyabilir ve bu sayede kimse ne olduğunu anlamadan gözden kaybolabilirler.

Farenin vücut bitiminde uzun kuyrukları bulunur. Kuyruklarını genellikle tutunma aracı olarak kullanırlar. Farelerin ağızlarının içinde sıralı halde dişleri vardır. Fareler bazen mermer gibi çok sert cisimleri dahi kemirebilirler. Bu kemirme aşamasında farenin dişleri körelir fakat farenin dişlerinin en önemli özelliği, dişlerin kendisini yenilemesidir.

Farelerin tükürük salgısı da uyuşturucu etkisindedir. İnsan ve hayvanları etkisiz durumda yakaladıkları zaman, burun, kulak, parmak ve dudaklarını kemirerek yerler. Salgıladıkları tükürüğünün özelliğinden dolayı canlılar bunu fark etmezler. Güçlü koku alma hissine sahiptirler. Fareler birçok hayvanı kokusundan tanır ve yiyeceklerin kokusunu da çok uzaktan algılarlar.

Ev ve iş yerlerinde çeşitli gıdaları tüketmeleri, mobilyalara, eşyalara, kablolara zarar vermeleri ve en önemlisi ısırarak, kemirerek ya da idrar veya fare pisliği gibi yollarla ölümcül hastalıklar bulaştırmaları farelerin zararları arasında önde gelmektedir.

Evinizde/İş Yerinizde Fare Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Evinizde ya da iş yerinizde fare olup olmadığını temizlik yaparken karşılaştığınız fare pislikleri ile anlayabilir ya da direkt olarak fare ile karşılaşmış olabilirsiniz. Fare pisliği pirinç tanesi büyüklüğünde ve siyah renktedir.

Fare Probleminizden Nasıl Kurtulabilirsiniz?

Evinizde, iş yerinizde veya diğer yaşam alanlarınızda fare problemi ile karşılaştıysanız, mutlaka profesyonel bir ekipten yardım almanız gerekmektedir. Zamanında önlem almamak, farelerin daha da üremesine ve probleminizin artmasına yol açacaktır. Farelerin hızlı üreyen canlılar olduğunu unutmamak gerekir. Bahçelievler Bilim İlaçlama, çevreye ve insan sağlığına zararlı olmayan Sağlık Bakanlığı onayı ilaçlarıyla fare istasyonu uygulamaları ile farelerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Fare problemi yaşıyorsanız 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşıp, fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve garantili fare ilaçlama servisimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!