Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAHÇEŞEHİR BÖCEK İLAÇLAMA

BAHÇEŞEHİR BÖCEK İLAÇLAMA

Nezih ilçemiz Bahçeşehir, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. Bizler Türkiye’nin en iyi böcek ilaçlama şirketi olarak İstanbul’un bütün ilçelerine ve semtlerine hizmet verdiğimiz gibi Bahçeşehir’de de böcek ilaçlama servisimizle profesyonel şekilde hizmet veririz. Bizler Bahçeşehir böcek ilaçlama servisimiz ile Bahçeşehir bölgesindeki tüm semtlere 7 gün 24 saat haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Böceklerle ya da fareler ile karşılaştığınız zaman geç kalmadan mutlaka profesyonel ilaçlama hizmeti almalısınız. Bireysel yollarla haşereler ile mücadele etmeye çalışmak sizleri sonuca götürmeyecektir. Aksine, bu durum sizlerin böcek sorununuzu büyütebilir. Haşereler çok hızlı şekilde üreyen canlılardır, geç kalındığı takdirde haşereler hızla üreyerek bulundukları ortamı bir anda sarabilirler. Bu durum da böceklerden ve farelerden kurtulmayı daha güç hale getirir.

Böcek ve fare türleri, çok hızlı çoğalabilirler. Böcek ve farelerin gezindikleri alanlar zamanla mikroorganizmaların oluştuğu; bakteri ve virüslerin ortamda yayılmaya başladığı sağlıksız alanlara dönüşebilir.

Bilim Böcek İlaçlama olarak, Bahçeşehir’deki böcek ilaçlama servisimiz ile sizleri haşere ve farelerden gelebilecek tüm zararlardan koruyor ve yaşam alanlarınızı dezenfekte ediyoruz.

BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİMİZ

Bahçeşehir böcek ilaçlama servisimiz ile deneyimli ilaçlama personelimizin uyguladığı ilaçlama yöntemleri ile haşere ve fare problemlerini çözüyoruz.

İlaçlama işlemlerimizde kullanılan yöntemler haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre ise değişiklik gösteriyor. Örnek böcek ilaçlama uygulamalarında sıvı ilaçlama, jel ilaçlama gibi teknikler kullanılırken, fare ilaçlamada fare istasyonu yöntemi veya yemleme yöntemi kullanılmaktadır. Bununla birlikte, ilaçlama yapılacak alana göre de yerleştirilecek istasyon sayısı veya yem sayısı belirleniyor.

İlaçlama yöntemlerimiz

Sıvı ilaçlama

Kokulu ilaçlama

Kokusuz ilaçlama

Jel ilaçlama

Sıvı+jel ilaçlama

Fare istasyon kurulumu

Yemleme

Son teknoloji böcek ilaçlama yöntemlerimiz, yaşam alanlarınız ilaçlanırken günlük işlerinizi kısıtlamayacak şekilde yapılır. Bilim Böcek İlaçlama olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımızla verdiğimiz böcek ve fare ilaçlama hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İlaçlama uygulamalarında kullanmakta olduğumuz ilaçların tümü insan ve çevre sağlığına dost olup, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış ilaçlardır.

İstanbul Bahçeşehir böcek ilaçlama servisimiz ile; okul, yurt, dershane, hastane, ev, iş yeri, apartman, ofis, depo, fabrika, restoran, apartman boşluğu, bahçe, sera, park, site gibi açık ve kapalı tüm alanlarda Bahçeşehir böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Bahçeşehir Böcek İlaçlama servisimizden yararlanmak için ve ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak için 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!