Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAHÇEŞEHİR FARE İLAÇLAMA

BAHÇEŞEHİR FARE İLAÇLAMA

Bahçeşehir oldukça nezih ve güzel bir semtimizdir. İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alır. Her yerde olduğu gibi Bahçeşehir’de de zaman zaman fare problemleri yaşanır. Bu durumda Bahçeşehir fare ilaçlama servisimiz ile bizler etkili yöntemler ve son kalite ilaçlarımız ile uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

BAHÇEŞEHİR İLAÇLAMA SERVİSİ

Bahçeşehir fare ilaçlama uygulamalarımız ile ortamdan fareleri kısa süre içerisinde yok ederiz.

Fare ilaçlama uygulamalarımızda fareler için en uygun ve doğru yöntem olan istasyon yöntemini kullanırız. İstasyon diye adlandırdığımız kapalı kilitli ve siyah kutuların içerisine, fare ilaçlamada son derece etkili zehirli yemleri bırakırız. Bu zehirli yemler, farelerin asla karşı koyamadığı yiyeceklerden yapılmıştır ve fareler bu yiyeceklere dayanamaz, mutlaka yerler. Bu zehirden yiyen fare, çok ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyar ve 2-3 saat içerisinde alanı terk ederek su içmeye gider. Kanalizasyona su içmeye giden fare, su içtiği yerde etkisiz hale gelir.

Böylelikle alanda ölü fare görmezsiniz. Bu, istasyon uygulamamızın en önemli özelliğidir. Bahçeşehir fare ilaçlama uygulamalarımız ile, sizleri fare sorunlarından anında kurtarırız. İstasyon ve yemleme yöntemleri ardından da gerçekleştirdiğimiz dezenfeksiyon amaçlı ilaçlama yöntemimiz ile fare sorunlarınızı tamamen yok ederiz.

Bahçeşehir fare ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Fareler Gruplar Halinde Yaşarlar

Böcekler ve fareler ortamlarda tek başlarına bulunmazlar, gruplar halinde yaşarlar. Bu, alanda bir farenin görülmesinin aslında ortamda tek bir fare olmadığına işaret ettiğini gösterir. Bu nedenle fare problemi ile karşılaşıldığında hızlıca önlem almak, alanda mevcut olan farelerin üremelerinin ve daha fazla alanı işgal etmelerinin de önüne geçer.

Bahçehir fare ilaçlama servisimiz hakkında bilgi almak ve ilaçlama hizmetimizden faydalanmak için bize 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!