Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAHÇEŞEHİR KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

BAHÇEŞEHİR KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

BAHÇEŞEHİR KUŞ BİTİ İLAÇLAMA,

İstanbul ‘un en güvenilir, en iyi böcek ilaçlama firması olma sebeplerimiz arasında Bahçeşehir Kuş Biti İlaçlama, uygulamalarımızda sağladığımız başarılar gelmektedir. Uzman kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımızda çevre ve insan sağlığına kesinlikle hiçbir zararı olmayan biyosidal ilaçlar kullanmaktayız.

KUŞ BİTİ NEDİR?

Kuş biti, genellikle kumru ve güvercinlerin yuva yaptığı, balkon, apartman boşlukları ve pencerelerde görülmektedir. Boyutlarının çok küçük olmasından dolayı tespit edilebilmesi oldukça zor bir haşere türüdür. Kuş bitleri; papağan, tavuk gibi evcil ya da kümes hayvanlarınızın vasıtası ile de yaşam alanınızı istila edebilir. İnsan vücudunda yaşamaz fakat vücutta gezinmesiyle büyük rahatsızlığa ve kaşıntıya sebep olabilirler. Yol açabileceği rahatsızlıkları ve kuş biti istilasını önleyebilmek için mutlaka profesyonel bir böcek ilaçlama şirketinden destek alınmalıdır.

Bu alanda oldukça deneyimli ve eğitimli uzman teknisyenlerimizden oluşan Bahçeşehir Böcek İlaçlama, servisimiz ile kuş biti probleminizde % 100 garantili çözümler sunmaktayız.

EVİNİZDE / İŞ YERİNİZDE KUŞ BİTİ OLDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ?

Kuş biti insanları ısırabilir ve kaşıntıya neden olarak huzursuz edebilir. Daha çok açık renkli olan bu haşereler, farklı boyut ve türlerde karşınıza çıkabilmektedir. Cildinizde oluşan kaşıntıya bağlı kızarıklıklar bu haşerelerin belirtileri arasında yer almaktadır.

KUŞ BİTİ İLE MÜCADELE

Kuş biti problemlerinizde sıvı ilaçlama yöntemini kullanıyoruz. Pompa ve spreyleme ile gerçekleştirdiğimiz uygulamamızı son teknoloji ULV tekniği ile de yapıyoruz.

Garantili Bahçeşehir Kuş Biti İlaçlama hizmetimiz ile sizleri tek seferde kuş biti probleminizden tamamıyla kurtarıyoruz.

KUŞ BİTİ İLAÇLAMA ÖNCESİ VE SONRASINDA YAPILMASI / YAPILMAMASI GEREKENLER

Yapacağımız sıvı ilaçlama, alanın büyüklüğüne ve böcek yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik göstermekle birlikte, genellikle yaklaşık 15 – 20 dakika sürmektedir. İlaçlama öncesi hiçbir eşya ve mobilyanızın yerini değiştirmenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, açıkta gıda maddesi varsa ağzını kapatmanız yeterli olacaktır.

İlaçlama sonrası evinizin / iş yerinizin yaklaşık 2 saat kadar kapalı kalması gerekmektedir. Alanı günlerce terk etmenize gerek yok. Sonrasında ise ilaçlama yapılan alanı 30 – 45 dakika kadar havalandırmanız gerekmektedir.

Bahçeşehir Böcek İlaçlama, tek uygulama ile bitireceğimiz kuş biti probleminizin sona ermesi için, ilaçlarımızın böcekleri temas yolu ile öldürmesi sebebiyle, ilaçlama sonrasında alanda yaklaşık on gün kadar ıslak temizliğin (vileda vb.) yapılmaması gerekmektedir.

Kuş Biti probleminizden kurtulabilmeniz için kesinlikle uzman bir destek almanız gerekmektedir. Garantili Bahçeşehir Kuş Biti İlaçlama, servisimizden hizmet alabilmek ve garantili kuş biti uygulama yöntemlerimiz hakkında 7/24 detaylı bilgi alabilmek için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!