Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAKIRKÖY AKREP İLAÇLAMA

BAKIRKÖY AKREP İLAÇLAMA

Doğal tabiatın en tehlikeli hayvanlarından biri akreplerdir.

Yapılan araştırmalara göre yılanlarda bulunan zehirlerden daha öldürücü zehirlere sahip olduğu bilinen akrepler, yine bir araştırma sonucuna göre yılanlardan sonra insanların en çok korktuğu eklem bacaklılardandır.

Akrep Hakkında Bilgiler

Toplamda 4 çift bacağı bulunan akreplerin ön bölümünde kıskaçları bulunmaktadır. Avlarını ön kıskaçları sayesinde yakalamaktadırlar. Sarı, siyah, kahverengi gibi bir çok türleri bulunmaktadır. Yılanlardan daha soğukkanlıdırlar.

Bir akrebin ömrü 3 yıl ile 5 yıl arasında değişir, ancak bazılarının 10 yıl ile 15 yıl arasında yaşadığı bilinmektedir. 

Evinizde ya da işyerinizde akrep ile karşılaştığınızda akrebin ölümcül bir hayvan olduğunu unutmamak ve profesyonel olarak uzman yardımı alınması gerekmektedir. Oldukça sinsi ve sessiz hareket eden akreplerden kurtulmak için Bakırköy Bilim İlaçlama olarak Sağlık Bakanlığı Onaylı ilaçlarımızla profesyonel ekip desteği almak için bize ulaşabilirsiniz.

Akrepler diğer birçok haşereler gibi tek başına yaşam sürdürmezler. Evde ya da iş yerinizde akrep gördüğünüzde akrebin tek başına olmadığını, ondan kurtulsanız bile başka akreplerin de olabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

Akreplerin Yaşam Alanları

Çoğunlukla sıcak ve nemli bölgelerde yaşayan akrepler hem kırsal hem de şehir hayatında insanların yaşam alanlarına kolayca ulaşabilirler. Genellikle bodrum ve giriş katlarda, bahçeli alanlarda sıklıkla karşımıza çıkan akrepler için Bakırköy Bilim İlaçlama tarafından detaylı ilaçlama hizmeti sunulmaktadır. Siz de hemen ilaçlama hizmeti almak için Bakırköy Akrep İlaçlama çağrı merkezimizi arayarak ilaçlama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İş yerinizde ya da evinizde akreplerle karşılaşmanız durumunda bölgeyi en kısa sürede terk etmeniz ve tek başınıza asla mücadele etmemeniz gerekmektedir. Bu tip durumlarda sertifikalı ve Sağlık Bakanlığı Onaylı akrep ilaçlama firmaları hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir.

Genellikle kapıların altındaki boşlukları kullanırlar. Bunun yanında zemin seviyesindeki pencereler, tesisat boruları ve eve giren tesisat hatlarını çevreleyen boşluklar, Duvarlardaki çatlak ve boşluklar bir iş yeri veya eve girebilmek için kullandıkları alanlardır.

Akrepler saksı çiçekleri, kutular, yakılacak odunlar, mekan mobilyaları ile kapalı alanlara girmeye olanak bulurlar. İçeri girdiklerinde tipik olarak bodrum katları, mutfak dolapları altındaki gizli yerler, banyo ve garaj gibi kendileri için cazip alanlar ararlar.

Evlerde süpürgelikler, banyolar, depolar, kuytu yerler, karanlık ve sıcak yerlerde ya da kilerde akrep çıkma olasılığı diğer yerlere oranla daha yüksektir.

Akrep İlaçlama

Akrepler sorun haline gelmeye başladığında profesyonel yardım ve destek alınması gerekmektedir. Bakırköy Bilim İlaçlama akrep ilaçlama uygulamalarında tek seferde %100 başarı sağlamaktadır. Eğer akrep sorunu yaşıyorsanız akrep ilaçlama ve yöntemleri hakkında bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!