Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAKIRKÖY İŞ YERİ İLAÇLAMA

BAKIRKÖY İŞ YERİ İLAÇLAMA

BAKIRKÖY İŞ YERİ İLAÇLAMA

Yaşamımızın büyük bir bölümünü iş yerlerinde geçiririz. Bu nedenle çalışma alanlarımızın hijyenik olması sağlığımız açısında oldukça önemli bir detaydır. Birçok farklı alanda iş yerleri vardır ve sık sık insan ziyaretine açık bu alanlarda haşere görülmesi de kaçınılmazdır. Birçok insan evlerinde geçirdiği vakitten daha fazlasını iş yerlerinde geçirirler. Bu işyerleri her türlü küçük işletme olabileceği gibi şantiye, otel, fabrika gibi büyük alanlarda olabilir. Tüm bu alanlarda çalışanlar yaşamlarının büyük bir çoğunluğunu bu ortamlarda geçirirler. Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz bu ortamların hijyenik olması, sağlığımız açısından bir tehdit oluşturmaması oldukça önemlidir. İş yerlerinde haşere ile karşılaşıldığı zaman geç kalınmadan önlem alınmalı ve profesyonel olarak ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir. Unutmayın özellikle işyeri ilaçlama da yapılacak olan hatalı ilaçlama uygulaması, yanlış ilaçların seçilmesi, bilinçsiz bir şekilde ilaçlama işleminin gerçekleşmesi sizlerin ve tüm çalışanların sağlığı için bir tehdit oluşturacak ve alandaki böcek sorununu gidermeyecektir.

İlaçlama Uygulamalarımız

Firma olarak huzurlu ve düzenli çalışma ortamı sağlamanın yanında sorumluluklarımızın bilince olup insan ve çevre sağlığına zarar vermeden çalışmayı bir ilke haline getirmiş bulunmaktayız. Kemirgen ve haşereler işyerlerinde sağlık koşullarını olumsuz düzeyde etkilemek ile beraber, çalışanlarında gösterdikleri verimler düşmeye başlar. Bunun yanı sıra bu sıkıntı büyük ölçekli maddi kayıplarında oluşmasına sebep olur. İşyeri ilaçlama işlemlerini geçmeden önce seçeceğiniz firmayı detaylı bir şekilde araştırmanız gerekir. İşyeri ilaçlama işleminde önce alanın büyüklüğüne göre önce keşif personeli tercih etmelisiniz. Bakırköy Böcek İlaçlama servisimizle yapacağımız ön keşifleri alanın büyüklüğü dikkate alınarak, ücretsiz bir şekilde yapıyoruz. Bizler kemirgen ve haşere konusunda sizlere garantili hizmetin kapılarını aralıyoruz. Bu hizmetimizi uygun olan fiyatlar ile birleştirip tüm sıkıntılarınızı kısa bir süre içerisinde gideriyoruz.

Bakırköy İş Yeri İlaçlama Uygulamasında Kullandığımız İlaçlarımız

Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarında kullandığımız ilaçlarımızın tamamı Sağlık bakanlığı onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İlaçlama uygulamalarımız böceğin türüne ve yoğunluğuna göre belirlenir ve bu doğrultuda gerçekleştirilir. Böceğin türüne gör talep edilir ve uygun görülür ise kokusuz ilaçlama uygulaması da gerçekleştirilebilir.

Bakaırköy iş yeri ilaçalama hizmetimizden yararlanmak için bizlere günü her saati çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!