Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Bakliyat Böceği İlaçlama

Bakliyat Böceği İlaçlama

Bakliyat Böceği Hakkında Bilgi

Bakliyat böceği; un, makarna, nohut, bakla, pirinç, soya, kuru fasulye, mercimek, mısır, bulgur gibi baklagillerde görülen bir böcek türüdür. Baklagillerin nemlenmesiyle birlikte bakliyat böceği problemi görülebilmektedir. Mutfak, gıda depoları ve kiler gibi alanlar bakliyat böceği için ideal ortamlardır. Bakliyat böceği kısa sürede çok hızlı bir şekilde çoğalabilmektedir. Bu nedenle bakliyat böceği problemi fark edildiği andan itibaren, bakliyat böceği yoğunluğu artmadan profesyonel yardım almak gerekmektedir. Bilim ilaçlama olarak en etkili ilaçlama yöntemlerini kullanarak bakliyat böceği sorununuzu çözüyoruz.

Bakliyat Böceği İlaçlama Öncesi Yapılması Gerekenler

Bakliyat böceği ilaçlama öncesi tek yapmanız gereken şey, ambalajı açık gıda maddelerinin ağzını kapatmak veya dolaba kaldırmaktır. İlaçlama öncesi herhangi bir hazırlık yapmanız gerekmez.

Bakliyat Böceği İlaçlama

Bilim ilaçlama olarak bakliyat böceği ilaçlamasında, sıvı ilaçlama uygulaması yapıyoruz. Kokulu ve kokusuz ilaçlama yapmaktayız. Uzman ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde alana uygulanan kokulu ve kokusuz ilacın etki açısından bir farkı yoktur, iki ilaç da oldukça etkilidir. İlaçlama süresi alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmekle birlikte ilaçlama genellikle 15-20 dakika sürmektedir. İlaçlama esnasında ekibimizin yanında durmamanız gerekir.

Bakliyat Böceği İlaçlama Sonrası Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

İlaçlama sonrası ilaçlanan yeri gün boyu terk etmenize gerek yoktur. Kokulu ilaç uygulamalarımızda ilaçlanan yerin 2 saat kapalı tutulması ve ardından 30-45 dakika havalandırılması gerekmektedir. Kokusuz ilaçlama uygulamalarımızda ise ilaçlanan yerin 30-45 dakika havalandırılması gerekmektedir. İlaçlama sonrası ev veya iş yeri süpürülebilir, mutfak tezgahı ve orta alanlar dip – köşe olmamak koşuluyla silinebilir. İlaçlama sonrası ilacın bakliyat böceği üzerindeki etkisi en az bir hafta boyunca devam edeceğinden, en az bir hafta dip – köşe ıslak temizlik ertelenmelidir.

Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve ruhsatlıdır. İlaçlarımız insan sağlığı açısından tehlikeli ilaçlar değildir. İlaçlarımız kimyasal ve zirai ürün içermeyen biosidal ilaçlardır.

Bilim ilaçlama olarak İstanbul, Kocaeli, İzmir ve Ankara’da hizmet vermekteyiz.

Bakliyat böceği, bakliyat böceği ilaçlama, bakliyat böceği ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve ailenizi haşere ve kemirgenlere  karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

 

 

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!