Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAŞİSKELE HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

BAŞİSKELE HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

BAŞİSKELE HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA,

Kocaeli ilinin her ilçesinde verdiğimiz hizmet gibi, Başiskele Böcek İlaçlama, ekibimiz de hamam böceği ve diğer haşere problemleriniz için en profesyonel hizmeti vermektedir. Alanında uzman teknisyenlerimizin gerçekleştirdiği böcek ilaçlama uygulamalarımızda Sağlık Bakanlığı onaylı, ruhsatlı ve biyosidal ilaçlar kullanmaktayız.

Her türlü böcek problemlerinde olduğu gibi, siz değerli müşterilerimizi tam bir baş belası olan hamam böceklerinden de tamamıyla kurtarıyoruz.

HAMAM BÖCEĞİ (KALORİFER / PETEK BÖCEĞİ) NEDİR?

Halk arasında petek böceği olarak da bilinen hamam böcekleri en çok mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Dünyanın her yerinde yaşamsal faaliyetlerini sürdürerek yayılım gösteren bu böcekler genellikle sarımsı kahverengi renklerindedir. Onlar için en uygun besin kaynaklarının var olması, su ve sıcaklık alanı istila edebilmeleri için yeterli sebepler olacaktır. Bu şartlar oluştuğunda tüm yıl alanda aktif bir şekilde yaşamaya devam ederler.

Kalorifer böcekleri, çatlaklar, kanallar, kanalizasyon ve drenaj boruları gibi birçok yollarla yaşam alanınıza girerek sizi rahatsız edebilir.

Güçlü bir yapıları olan hamam böcekleri radyasyona karşı oldukça dayanıklı olmasıyla da bilinir. Yaklaşık 45 dakika boyunca suyun altında hayatta kalabilen bu böcekler, kafaları da olmadan 2 hafta kadar yaşayabilmektedirler. Yalnız 2 haftanın sonunda gıda ihtiyacını karşılayamayacağı için açlıktan ve susuzluktan ölürler.

Bir hamam böceği hayatı boyunca 350.000 – 680.000 arasında yumurta yapmaktadır. Bu, üremenin çok fazla gerçekleştiği ve alanda ciddi anlamda hızlı çoğaldıkları anlamına gelmektedir.

Genellikle geceleri mutfak ve banyolarda aktif olan hamam böceklerinden eğer bir tane gördüyseniz, duvarların arkasında ondan yüzlercesinin evinizi / iş yerinizi kısa bir süre içerisinde istila etmek için hazırlık yapmakta olduğunu bilmenizde yarar var.

Dolaştıkları yerlerde çeşitli bakterileri de alana yayan bu böcekler sağlık açısından oldukça büyük tehlike teşkil etmektedir.

Eviniz / iş yeriniz hamam böceği istilasına uğramadan, profesyonel bir ilaçlama firmasından destek almanız gerekmektedir.

Başiskele Böcek İlaçlama olarak, kullanmış olduğumuz en etkili yöntemler ile en kısa sürede sizi hamam böceği problemlerinizden kurtarıyoruz.

KALORİFER (HAMAM) BÖCEĞİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Hamam böcekleri için sıvı + jel uygulamalarımız ile hizmet vermekteyiz. Bu uygulamalarımızda kullanmış olduğumuz ilaçlar, Sağlık Bakanlığı onaylı olup ruhsatlıdır.

İnsan sağlığına ve çevreye kesinlikle hiçbir zararı olmayan ilaçlarımızla gerçekleştirdiğimiz hamam böceği ilaçlama hizmetimizden faydalanabilmek için 7/24 açık olan 0850 808 87 11 numaralı Başiskele Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!