Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAŞİSKELE KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

BAŞİSKELE KUŞ BİTİ İLAÇLAMA

KUŞ BİTİ İLAÇLAMA,

Kocaeli ilinin her ilçesinde verdiğimiz hizmet gibi, Başiskele Böcek İlaçlama ekibimiz de kuş biti ve diğer haşere problemleriniz için en profesyonel hizmeti vermektedir. Uzman kadromuz ile gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımızda insan sağlığını kesinlikle etkilemeyen ve Sağlık Bakanlığı’nın onaylamış olduğu ruhsatlı ilaçlar kullanmaktayız.

KUŞ BİTİ NEDİR?

Genellikle kumru ve güvercinlerin yuva yaptığı apartman boşlukları veya balkonlarda görülmektedir. Çok küçük boyutta olmaları sebebi ile tespit edilebilmesi oldukça zor olan bir haşere türüdür. Yol açabileceği rahatsızlıkları önlemek için istila kaynağının bulunması ve bir haşere kontrol uzmanına danışılması gerekmektedir.

Bu hususta Başiskele Bilim İlaçlama, alanında uzman kadrosu ile Kuş biti problemlerinizde % 100 garantili çözümler sunacaktır.

KUŞ BİTİ BELİRTİLERİ

İnsan vücudunda yaşamayan kuş bitleri insanları ısırabilir ve kaşıntıya sebep olarak huzursuz edebilir. Cildinizdeki kaşıntı ve kızarıklıklar en belirgin belirtileridir. Daha çok açık renkli olan kuş bitleri, farklı boyut ve türlerde de karşımıza çıkabilir.

KUŞ BİTİ İLE MÜCADELE

Başiskele Bilim İlaçlama ekibimiz, işinde son derece titiz ve uzman teknisyenlerimizden oluşmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı, tamamı biyosidal olan ilaçlarımız aynı zamanda rezidüel olup, giysi ve eşyalarınız üzerinde leke bırakmamaktadır.

KUŞ BİTİ İLAÇLAMA ÖNCESİ VE SONRASINDA YAPILMASI / YAPILMAMASI GEREKENLER

Kuş biti uygulamalarımız için sıvı ilaçlama yapmaktayız. Bu uygulama için pompa ve spreyleme yöntemlerini kullanıyoruz.

İlaçlama öncesi eşyalarınızın yerini değiştirmenize gerek yok. Yalnızca açıkta gıda maddesi bulundurulması durumunda, gıdanın ağzını kapatmanız yeterli olacaktır.

İlaçlama sonrası evinizi / iş yerinizi günlerce terk etmenize gerek yoktur. Güngören Bilim İlaçlama ekibimizin tek seferde bitireceği kuş biti probleminizin sona ermesi için, ilaçlama yapıldıktan sonra alanın yalnızca 2 saat kadar kapalı kalması ve sonrasında 30 – 45 dakika kadar havalandırılması yeterli olacaktır.

Var ise evcil hayvanınız da sizinle birlikte, alanın kapalı kaldığı süre zarfında dışarıda beklemelidir.

Kuş bitini, kuşun yuva yapmış olması sebebiyle yalnızca balkonda görmüş olmanız, bu haşerelerin evinizin içine de girmeyeceği anlamına gelmez. Bu sebeple yalnızca kuşun bulunduğu alanın değil, evinizin / iş yerinizin her yeri detaylı bir şekilde ilaçlanmalıdır. Aksi halde ilaçlama yalnızca kuşun yuva yaptığı yerde yapılırsa, kuş bitleri bu sefer ilaçlı alandan ilaçsız alanlara kaçış sağlayacak ve bu sefer evinizin her yerinde çok daha fazla görmeye başlayacaksınız, probleminiz daha da artacaktır.

Bu probleminizden kurtulabilmeniz için kesinlikle uzman bir destek almanız gerekmektedir. Başiskele Böcek İlaçlama olarak, garantili kuş biti uygulama yöntemlerimiz hakkında 7/24 detaylı bilgi için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!