Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAYRAMPAŞA FARE İLAÇLAMA

BAYRAMPAŞA FARE İLAÇLAMA

BAYRAMPAŞA FARE İLAÇLAMA

İstanbul’da birçok ilçemizde böcek ilaçlama servis noktası olan firmamızın Bayrampaşa fare ilaçlama servisi de bulunmaktadır. En iyi ilaçlama firmaları arasında üst sıralarda olan şirketimizin fare ilaçlama ve fare mücadelesi konularında üst düzey hizmetler mevcuttur. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm Bayrampaşa fare ilaçlama uygulamalarımızda müşterilerimizden tam puan aldık. Bu durumu profesyonel ilaçlama yöntemlerimize ve uzman teknisyenlerimize borçluyuz. Müşterilerimizi haşere sorunlarından kurtarmadan alandan ayrılmıyoruz. Periyodik olarak ilaçlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da 39 ilçemizin hepsinden ve özellikle Bayrampaşa ve komşu ilçelerinden sıklıkla fare şikayetleri gelmektedir, çağrı merkezimizde fare ile ilgili en çok telefonu Bayrampaşa ilçemizden almaktayız ve her seferinde müşterilerimizin sorununu çözmekte, müşterilerimizden tam puan almaktayız.

Fare ile ilgili yapılan bireysel mücadeleler, genellikle başarısızlıkla sonuçlanmaktadır, bu başarısızlığın başlıca sebebi bilinçsizce yapılan ilaçlamalardır. Fare ile mücadelede en önemli husus ortama zehirli bir yem bırakıp beklemek değildir, buna nazaran, doğru fare tipine, doğru mücadele yöntemi uygulamak her zaman sonuca götürecektir. Doğru ilaçlama yöntemi ve ilaç seçimleri için profesyonel bir ilaçlama firmasından destek alınması gerekmektedir. Bizler Bilim Böcek İlaçlama olarak uzman ekiplerimiz ve profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz ile Bayrampaşa fare ilaçlama şikayeti yapılan ortamda, fare sorununu en kısa sürelerde çözüm üretmekteyiz.

Fare Hakkında Bilgi

Farelerin genetik yapısıyla insanların genetik yapısının ileri düzeydeki benzerliğini biliyoruz. Fareler üreme hızlarının fazla olmasından, bulundukları ortamı kolaylıkla sarabilen canlılardır. Bu hızla üreyen canlılar yaşam alanlarımıza dışarıdan girerler ve buralarda yuvalanabilirler. Oldukça zeki hayvanlar olarak bilinen fareler insan hareketliliğinin bulunduğu alanlarda su içmezler. Su içmek için geldikleri yoldan, kanalizasyonlara giderler ve buralarda su içerler.

Bayrampaşa Fare ilaçlama Yöntemlerimiz

Bayrampaşa fare ilaçlama hizmetimizi, fare ile karşılaştığınız her alanda gerçekleştirmekteyiz. Ev fare ilaçlama, iş yeri fare ilaçlama, ofis fare ilaçlama, fabrika fare ilaçlama ve daha birçok alanda periyodik olarak fare ilaçlama uygulamasını gerçekleştirdiğimiz yüzlerce müşterimiz vardır.

İstasyon Yöntemi: İstasyon diye adlandırdığımız, kapalı kilitli kutuların içerisine pasta diye tabir ettiğimiz, zehirli yemler yerleştirerek uyguladığımız fare ilaçlama yöntemidir. Bu zehirli yemlerden bir parça bile yiyen fare ciddi bir su içme ihtiyacı duyar. Kanalizasyona su içmek için gider. Su içtiği yerde anında kan zehirlenmesinden ölür.

Yemleme yöntemi: istasyonlar olmadan sadece zehirli yemlerimizi bırakarak gerçekleştirdiğimiz ilaçlama yöntemimizdir. İstasyonların kurulmasına gerek kalmayan ( insan hareketliliğinin olmadığı ) alanlara önemli detaylar dikkate alınarak gerçekleştirilir. İstasyon yöntemi ile aynı etkiyi gösterir.

Bayrampaşa fare ilaçlama uygulamalarımızdan istediğiniz gün ve saatte yararlanabilirsiniz, tek yapmanız gereken istediğiniz gün ve saatte çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşmanız. Sağlıklı yaşamlar

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!