Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BAYRAMPAŞA KULAĞA KAÇAN BÖCEK İLAÇLAMA

BAYRAMPAŞA KULAĞA KAÇAN BÖCEK İLAÇLAMA

BAYRAMPAŞA KULAĞA KAÇAN BÖCEK İLAÇLAMA,

Kulağa kaçan böcekleri, vücutlarının bitimindeki çatal şeklindeki kıskaçlarıyla göze çarparlar. Bu böcekler hem etçil hem de otçul olarak beslenirler. Kulağa kaçan ismi yanlış inanışlardan gelmektedir. Bir çok insan kulağa girip beyine yerleştiğini düşünse de sanılanın aksine insan kulağına girmezler. Bu söylenti yalnızca bir efsaneden ibaret olup hiçbir bilimsel gerçeğe dayanmamaktadır.

Türkiye’de yirmiden fazla türü bulunan kulağakaçanların boyları, türlerine göre değişiklik gösterir ve 5 – 25 mm arasındadır. İnce bir yapıya sahip olan bu böceklerin iki çift kanatları vardır. Bazı kulağa kaçanlar, kendilerini savunma amaçlı kötü kokulu bir sıvı üretirler. Henüz ergin olmayan kulağa kaçanlar, kanatlarının olmaması dışında diğer yetişkin kulağa kaçanlara benzerler.

KULAĞA KAÇAN BÖCEKLERİNİN ZARARLARI

Kulağa kaçanların insanları korkutma sebepleri, karınlarından uzanıp kafalarının ters ucundan çıkan kıskaçlarıdır. Kulağa kaçanlar kıskaçlarını, savunma ve diğer kulağakaçanlardan kaçabilmek amaçlı kullanırlar. Bu kıskaçlar ürkütücü görünümde olabilir ve böcekler rahatsız olduklarında deriye yapışıp hafif bir acı yaratabilirler.

UYGULAMA ALANLARIMIZ

Ev, iş yeri, okul, bahçe, apartman, site, bodrum, depo, alış veriş merkezleri, fabrika, fırın, otel, gemi, lokanta, pastane, dershane vb. tüm açık ve kapalı alanlarda ilaçlama uygulaması yapmaktayız.

İstanbul’un her ilçesinde hizmet verdiğimiz gibi Bayrampaşa Böcek İlaçlama ekibimizle de en etkili ilaçları kullanarak sizi böcek probleminizden kurtarabiliriz. Uzman teknisyenlerimiz büyük bir titizlik ve ciddiyetle evinizi bu haşerelerden arındırır.

BAYRAMPAŞA İLÇESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

Altıntepesi Mahallesi

Cevatpaşa Mahallesi

Kartaltepe Mahallesi

Kocatepe Mahallesi

Muratpaşa Mahallesi

Orta Mahallesi

Yenidoğan Mahallesi

Vatan Mahallesi

Terazidere Mahallesi

İsmetpaşa Mahallesi

Yıldırım Mahallesi

KULAĞA KAÇAN BÖCEĞİ İLAÇLAMA YÖNTEMİ

Kulağa kaçan ilaçlama yöntemi olarak genellikle “Sıvı İlaçlama” yöntemi kullanılmaktadır. Kulağa kaçanlarla karşılaşmanız durumunda 7/24 hizmet veren Bayrampaşa Böcek İlaçlama çağrı merkezimizi arayabilir; ilaçlama, kulağa kaçan böceği ilaçlama yöntemleri ve diğer böcek ilaçlama yöntemleri hakkında tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizi bilgilendirecektir. 7/24 ulaşabileceğiniz Bayrampaşa ilaçlama servisimiz, ilaçlama uygulaması yaparak, sizi ve evinizi kulağa kaçanlara karşı koruyacak ve sizi bu sorundan kurtaracaktır. Kullandığımız tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı olup, insan sağlığına hiçbir zararı yoktur.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!