Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Berber, Kuaför, Güzellik Merkezi Dezenfekte Uygulamaları

Berber, Kuaför, Güzellik Merkezi Dezenfekte Uygulamaları

Açık ve Kapalı Tüm Alanlarda Dezenfeksiyon Hizmeti

Bilim İlaçlama olarak, koronavirüsin yayılmasını önlemek için ev, iş yeri, okul, dershane, dükkan, depo, bahçe gibi açık ve kapalı tüm alanlarda düzenli aralıklarla dezenfeksiyon uygulamaları yapıyoruz. Hayatın kısa sürede normale dönmesi adına virüslerin yayılımını en aza indirmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Berber, Kuaför ve Güzellik Merkezleri İçin Dezenfekte

Bu işletmelerin düzenli aralıklarla dezenfekte edilmesi, halk sağlığı için büyük önem taşıyor. Düzenli aralıklarla yapılan berber ve kuaför dezenfekte, virüslerin ve hastalıklara yol açan diğer mikroorganizmaların yayılımını büyük ölçüde engelliyor. 

Berber ve Kuaför Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılıyor?

İşletmelerin dezenfekte uygulamaları, açılış ve kapanış saatlerine göre belirleniyor. Dezenfeksiyon uygulaması yapılacak işletme için en uygun yöntem kullanılarak, Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biosidal dezenfektanlarla periyodik dezenfeksiyon uygulamaları yapıyoruz. Tüm dezenfekte uygulamalarımız, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından, detaylı ve titiz bir şekilde yapılıyor. İnsan sağlığına zararı olmayan dezenfektanlarımız, yalnızca alandaki virüs, bakteri, mantar gibi zararlı mikroorganizmaları yok ediyor. Dezenfeksiyon, uygulanmasının hemen ardından dakikalar içinde etkinlik göstermeye başlıyor. Dezenfektanlarımız, alanda herhangi bir kalıntı, iz, leke bırakmadığı gibi, rahatsız edici bir kokuya da sebep olmuyor. Kokusuz özellikteki dezenfektanlarımız, aynı zamanda ortamdaki kötü kokuları da yok ederek, ortamın havasını temizliyor.

 

İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Ankara ve İzmir’de yer alan işletmeniz için düzenli aralıklarla yaptığımız dezenfeksiyon hizmetlerinden faydalanmak, dezenfekte işlemleri hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!