Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BEŞİKTAŞ İLAÇLAMA

BEŞİKTAŞ İLAÇLAMA

BEŞİKTAŞ İLAÇLAMA

Beşiktaş böcek ilaçlama hizmetlerimiz sayesinde Beşiktaş’ta böcek sorunu ile karşılaşan herkesi, fare sorunlarından kurtarıyoruz. Sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile kısa süre içerisinde fare sorunlarından ve böcek sorunlarından kurtulan müşterilerimizden her zaman tam puan alıyoruz.

 

Beşiktaş Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Bilim Böcek İlaçlama şirketi olarak, alanında en başarılı ilaçlama şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz. Fare sorunu ve böcek sorunu yaşayan müşterilerimizin her zaman yanındayız. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli illerinde hizmet veren firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde ve Beşiktaş ilaçlama hizmeti ile de sizlere profesyonel böcek ilaçlama hizmeti vermeye devam ediyor. Özellikle mevsim geçişlerinde sık sık görülen böcekler, yaz ayının gelmesi ve turistlerin, tatilcilerin akışı ile Beşiktaş’ta nüfus yoğunluğunun artması nedeniyle Beşiktaş’ta artış gösterirler. Bu nedenle sık sık Beşiktaş ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz ve Beşiktaş halkını böcek sorunlarından kurtarırız. Beşiktaş ilaçlama hizmetlerimizi alanında eğitimli ve uzman teknisyen ekiplerimiz ile gerçekleştiririz.

Beşiktaş böcek ilaçlama hizmetlerimizde, karşılaştığınız böceğin türüne göre ilaçlarımızı ve ilaçlama yöntemlerimizi belirliyoruz. Karşılaştığınız böceğin türüne göre sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, sıvı + jel ilaçlama yöntemleri ile böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Beşiktaş böcek ilaçlama uygulamamızda kullandığımız ilaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaçlardır. İlaçlarımız biyosidal ve rezidüeldir. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Evcil hayvanların sağlığına ve bir bitkiye bile zararı olmayan ilaçlarımız son kalite, ithal ilaçlardır.

 

Sıvı İlaçlama Yöntemimiz

Karşılaştığınız pire ilaçlama, örümcek ilaçlama, çiyan ilaçlama, karınca ilaçlama, gümüş böceği ilaçlama, sinek ilaçlama ilaçlama, kör sinek ilaçlama, sivri sinek ilaçlama, yılan ilaçlama, akrep ilaçlama gibi böceklerin ilaçlanmasında uyguladığımız ilaçlama yöntemidir. Spreyleme. Pompa ya da böceğin yoğunluğuna ve yine türüne göre ULV teknikleri ile uygulanır. Böcek ilaçlaması yapılacak alanın tamamı detaylı bir şekilde uzman ekiplerimiz tarafından ilaçlanır.

 

Sıvı + jel İlaçlama Yöntemimiz

Hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, hamam böceği ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlama yöntemleridir. Bu türden böcekler için en uygun ve doğru yöntem sıvı+jel ilaçlama yöntemidir. Sıvı ilaçlama yöntemimiz ile böceklerin gezinebileceği alanları detaylıca ilaçlıyoruz, sonrasında ise şırınga ile mutfak ve banyo dolaplarının menteşe üzerlerine ve dolapların arka kısımlarına jel ilaçlamamızı uygularız. Jel ilaçlama uygulamamız sıvı ilaçlamaya destek ve koruma amaçlıdır. Jel ilaçlarımızın etkisi 2 – 3 aya kadar sürdüğü için ortamınızda bir nevi koruma işlevi de görür.

 

Beşiktaş Fare İlaçlama Uygulamamız

Beşiktaş Fare İlaçlama uygulamalarımızla, kaliteli fare ilaçlama işlemlerimize devam ediyoruz. Beşiktaş’taki evler genellikle bahçeli ve ahşap oldukları için, farelerin alanlarınıza kolaylıkla zarar verebilir. Fareler, bahçelerinizdeki bitkilerinize ve evinizin ahşaplarına zarar verebilirler. Özellikle mutfak gibi gıda maddelerinin bolca bulunduğu yerleri tercih eden fareler, gıdalara mikrop bulaştırıp, hastalık kapma riskinizi arttırabilir. Beşiktaş fare ilaçlama ve gerçekleştirdiğimiz tüm fare ilaçlama uygulamalarımızda, kemirgen türler için en uygun ve etkili istasyon yöntemi ve yemleme yöntemini uygularız.

Peki fare ilaçlama nasıl yapılır? Sizlere kısaca anlatalım.

 

İstasyon Yöntemi İle Fare İlaçlama Uygulamalarımız

İstasyon olarak adlandırdığımız, kilitli, kapalı içerisine farenin girebileceği şeklinde tasarlanan, siyah kutular vardır. Bu kutuların içine farelerin çok sevdiği zehirli yemlerden yerleştiriyoruz. Bu zehirli yemlerden yiyen fareler ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyar ve kanalizasyona giderek su içerler. Burada su içen fare, su içtiği yerde anında kan zehirlenmesinden ölür. Böylece ortamınızda ölü ya da canlı hiçbir şekilde fare görmezsiniz. Bu uygulamamız sayesinde kısa süre içerisinde fare probleminizden kurtulursunuz.

 

Yemleme Yöntemi İle Fare İlaçlama

Yemleme yöntemi ise istasyonlar olmadan ilaçlarımızı bırakırız. Aynı ilaçlar aynı etki, sadece istasyonların kurulmasına gerek duyulmadığı alanlara zehirli yemlerimiz bırakılır. Yemleme uygulamalarımız genellikle çatılara, merdiven boşluklarına, bodrumlara, çatlaklara, yarıklara uygulanır.

Fare İlaçlama Servisi

Bilim Böcek İlaçlama şirketi olarak, Beşiktaş fare ilaçlama hizmetimizi, fare ile karşılaştığınız her alana uygularız. Beşiktaş fare ilaçlama servisimizden yararlanmak için bizlere telefonla ulaşarak bilgi alabilirsiniz, gerekli görüldüğü takdirde alanda keşif yapılır ve alana uygun ve ekonomik çözümler sunarız. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz Beşiktaş Fare İlaçlama hizmetimizle müşterilerimizi tüm haşere sorunlarından kurtarıyoruz. İstediğiniz gün ve saate fare ilaçlama servisimiz için randevu oluşturabilirsiniz. En iyi ilaçlama şirketi olan bilim böcek ilaçlama olarak bizler, profesyonel yöntemlerimizle büyük bir titizlik içerisinde müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 

Fare İlaçlama Kesin Çözüm mü?

Ortamdaki farenin yoğunluğu tespit edildikten sonra kurulacak istasyon sayısı ve yapılacak yemleme sayısı isabetli bir şekilde, profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından belirlendiği zaman fare sorununuzdan kesinlikle kurtulursunuz.

 

Hızlı Ve Eksiksiz Hizmet

Bizler Bilim böcek ilaçlama olarak en iyi ilaçlama firması olmamızı yaptığımız eksiksiz uygulamalarımıza borçluyuz. En iyi ilaçlama yöntemleri ile karşılaştığınız böceğin türüne göre kullanacağımız ilacı belirleriz ve en doğru ilaçlama yöntemini de saptar, profesyonel ekibimiz ile böcek ilaçlama, fare ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Böcek ve fare sorunu ile karşılaşan müşterilerimiz bizlere ulaştıkları zaman sorunlarını dikkatle dinleriz ve eğer talep ederlerse programımız dahilin de aynı gün içerisinde de böcek ilaçlama, fare ilaçlama hizmetimizi gerçekleştiririz. Böcek ya da fare ila karşılaşıldığı zaman geç kalınmadan ilaçlama uygulaması yapılmalıdır ki ortamdaki haşere yoğunluğu artmadan müdahale gerçekleşsin. Aksi takdirde sonuç alma süresi uzayacaktır. Bu nedenle bizler randevu dahilinde istenilen gün ve saatte, aynı gün içerisinde de böcek ilaçlama hizmetimizi gerçekleştiririz.

 

Açık Ya Da Kapalı Alan İlaçlama

Açık ya da kapalı alan olması fark etmeksizin her alanda böcek ve fare sorunları ile karşılaşılabiliyor. Bizler Bilim böcek ilaçlama şirketi olarak böcek ya da fare ile karşılaştığınız alan fark etmeksizin her alanda böcek ilaçlama, fare ilaçlama hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli’nde ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Beşiktaş ilaçlama servisimiz ve daha her alandaki ilaçlama servislerimizle birçok noktada ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bahçe ilaçlama, teras ilaçlama, orman ilaçlama, tarla ilaçlama, ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, fabrika ilaçlama, teras ilaçlama gibi açık ya da kapalı her alanda ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!