Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BEYLİKDÜZÜ ÇAĞRI MERKEZİ İLAÇLAMA

BEYLİKDÜZÜ ÇAĞRI MERKEZİ İLAÇLAMA

Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakasında yer alan kalabalık ve nezih bir ilçemizdir. Beylikdüzü çağrı merkezi ilaçlama servisimiz ile birçok insanın bulunduğu çağrı merkezlerinde böcek ilaçlama uygulamalarımızı profesyonel şekilde gerçekleştiririz.

Böcekler ve fareler taşıdıkları tifo, dizanteri, verem ve ciddi alerjik reaksiyonları insanlara bulaştırma riski bulundururlar. Bununla birlikte mikropların alana yayılmasına yol açarlar. Çağrı merkezlerinde, birçok insan bir arada çalışır. Çağrı merkezlerinde görülen haşereler (böcekler), tüm çalışanların sağlığını tehdit ederler. Hem sağlığınızı koruma altına almak hem de çağrı merkezinizdeki hijyeni geri kazanmak için çağrı merkezinizde haşere ile karşılaştığınız zaman geç kalmadan bizleri 0850 808 87 11 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Bizler Bilim Böcek İlaçlama olarak, gerçekleştirdiğimiz ilaçlama uygulamalarımızda Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı biyosidal ilaçlar kullanırız ve ilaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Kaliteli ilaçlarımız ile Beylikdüzü çağrı merkezi ilaçlama uygulamalarımızı, karşılaşılan böceğin türüne göre kokulu / kokusuz olarak gerçekleştirebiliriz.

ÇAĞRI MERKEZİ İLAÇLAMA UYGULAMALARIMIZ

KOKUSUZ İLAÇLAMA

Çağrı merkezlerini, kokusuz ilaçlama uygulamamız ile ilaçlarken çalışanların ve sizlerin ilaçlama yapılan alanı terk etmesine gerek yoktur. Alanda insanlar varken de böcek ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiririz. İlaçlamadan sonra alanın yaklaşık 15 – 30 dakika kadar havalandırılması önerilir. Beylikdüzü çağrı merkezi ilaçlama servisimiz ile, pratik ve en uygun şekilde gerçekleştirdiğimiz kokusuz ilaçlama yöntemimiz sayesinde ortamdaki böceklerden (haşerelerden) kısa süre içinde kurtulabilirsiniz.

KOKULU İLAÇLAMA

Kokulu ilaçlama, çağrı merkezinin açılışından iki saat öncesinde ya da çağrı merkezinin kapanış saatinde yapılabilmektedir. Gerçekleştirdiğimiz kokulu ilaçlamadan sonra ilaçlama yapılan alanın iki saat kapalı kalması ardından 30 – 15 dakika havalandırılması yeterlidir. Sonrasında alanı kullanabilirsiniz.

Beylikdüzü çağrı merkezi ilaçlama uygulamalarımız ile alanınızdaki her türlü böcek problemini çözüyoruz. Kısa bir zamanda sizleri sağlıklı ve hijyenik bir ortama kavuşturuyoruz.

Böcekler çok kısa sürelerde üreyen canlılar olduğu için, böcek problemi ile karşılaştığınızda, geç kalınmadan profesyonel bir ilaçlama şirketine başvurunuz. Bizler böcek ilaçlama şirketi olarak sizleri her alanda haşere ve fare problemlerinizden kurtarırız.

Böcek ilaçlama, fare ilaçlama ve ilaçlama yöntemlerimiz hakkında bilgi almak yahut hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!