Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BEYLİKDÜZÜ SİNEK İLAÇLAMA

BEYLİKDÜZÜ SİNEK İLAÇLAMA

BEYLİKDÜZÜ SİNEK İLAÇLAMA

Sinekler, temiz veya kirli birçok alanda yaşarlar. Lağım, çöplük, bataklık gibi bölgelerde Sinek yuvalarına sıkça rastlanır.

Sinekler 150-250 adet yumurta bırakırlar. Sinek yumurtaları aynı gün yumurtadan çıkarlar. Sinekler konduğu bölgeye bıraktıkları mikroplar nedeniyle hastalıklara sebep olurlar. 0.5-1 cm boyunda siyah gri renktedirler.

Çöp ve gübre gibi nemli organik madde bulunan yerlere 100-150 tanesi yığın halinde yumurtalarını bırakır. Çıkan larvalar organik maddelerle beslenir ve sıcak havada ortalama 7-8 günde sinek olarak uçar ve çok çabuk ürerler.

Bitki öz suyu, et gibi besinleri yiyerek beslenirler. Sinekler yumurtalarını dolaştıkları bölgelere bırakırlar.

Sinekler gıda ve çöp artıklarıyla beslenirler ve ortalama 3 km uçarak çevrede insanların yaşadığı her yeri istila ederler ve vücutlarında çok çeşitli hastalık mikropları taşıdığı için her dolaştığı şeye mikrobu bulaştırırlar. Beş dakikada bir gezdiği yerlere dışkı bırakırlar.

Sinek İlaçlama Yöntemlerimiz

Sıvı İlaçlama

Kokusuz İlaçlama Yöntemi

Kokulu İlaçlama (ULV) Yöntemi

Böcekler hem tehlikeli hayvanlardır hem de insanların yaşam alanlarındaki hijyeni yok ederler.

Bu durumda mutlaka insanların yaşadığı ortamın profesyonel şekilde ilaçlanması gerekir.

Bizler de bu zararlı ve rahatsız verici hayvanların yok edilmesi için uzman ekiplerimiz tarafından profesyonel böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Beylikdüzü Sinek İlaçlama servisimiz ile ve gerçekleştirdiğimiz tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızda en iyi ilaçlama şirketi olarak İstanbul’un her yerine ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Böcekler çoğu zaman zehirli olurlar ve hiçbir zararları olmasa da görüntü bozukluğu yaparak kişileri korkutmaya yeterlidir.

Özellikle kara böcek hamam böceği, sivrisinek gibi canlılar insanların en çok rahatsız olduğu böcek türleridir. Bazı böcekler salgıladıkları zehir ile insanların tifo, sarılık ve çeşitli hastalıklara yakalanmasına yol açarlar.

Bu hastalıklar oldukça ağır hastalıklardır ve nadir de olsa ölümle sonuçlanabiliyor. Sadece rahatsızlık olarak düşünmemek gerekir firmalar açısından da böcek bulunması müşteri kaybına neden olmaktadır.

Bu nedenle her türlü ile haşere ile karşılaşıldığında geç kalınmadan önlem alınmalıdır ve profesyonel şekilde ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir.

Beylikdüzü sinek ilaçlama ve tüm ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!