Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BEYOĞLU KARINCA İLAÇLAMA

BEYOĞLU KARINCA İLAÇLAMA

KARINCA İLAÇLAMA,

Böcek ilaçlama ciddi bir iştir. Yanlış uygulanan yöntemler, zaman kaybına sebep olabilir. Ayrıca problemin daha fazla artmasıyla birlikte ciddi sağlık problemlerini de beraberinde getirir.

Karıncalar da diğer haşere türleri gibi önlemi alınmadığı takdirde evinizin / iş yerinizin her yerini istila edebilirler. Beyoğlu Böcek İlaçlama ekibimiz bu konuda uygulamalarını büyük bir titizlik ve ciddiyetle gerçekleştirmektedir.

GELİN EVİNİZİ İSTİLA EDEN KARINCALARI DAHA YAKINDAN TANIYALIM

Karıncaların yaklaşık 130 milyon yıl önce çiçekli bitkilerin ortaya çıkışından sonra türediği tahmin edilmektedir. Çalışkan olmaları ve iş bölümü yapmaları ile ünlüdürler. Bir anda inanılmaz bir şekilde çoğalan karıncalar daha çok kırıntıları ve yiyebilecek oldukları gıdaları taşımakla meşgul olmaktadır. İlk başlarda sorunsuz gibi görülse bile günden güne çekilmez hale gelebilirler. Tek yaptıkları şey çalışmak ve kış boyu tüketebilecekleri besinleri yuvalarına taşımak değildir. Aynı zamanda bulundukları ortamda ve gezdikleri ortamlarda mikrop taşıyabilmektedirler.

Karıncaların hastalık taşıdığı düşünülmez fakat sorun şu ki dışarıda nerede yiyecek aradıklarını bilmiyorsunuz. Bu yüzden buzdolaplarınızdan veya gıdalarınızın üzerinden geçmelerini istemezsiniz. Karıncalar geniş bir yelpazede yiyecek arayarak, çeşitli nedenlerle evinize girebilir. Tıpkı diğer zararlı böcekler gibi, karıncalar da sürekli yiyecek aramak, kolonilerini büyütmek ve üremek için güvenli bir yer ararlar. Eviniz karıncalar için elverişli hale geldiğinde hızla çoğalacaklardır.

KARINCALAR İLE MÜCADELE

Karıncalar için yapılabilecek bireysel bir çözüm bulunmamaktadır. Karıncaları kontrol altına alabilmek için profesyonel destek almak gerekmektedir. Tam da bu noktada alanında uzman teknisyenleriyle Beyoğlu Böcek İlaçlama ekibimiz, karınca probleminizi ortadan kaldırmayı hedefleyen karınca kontrol yöntemleri sunmaktadır.

Yaz aylarında daha çok ortaya çıkan karıncalar, kolonilerle yaşayan sosyal böceklerdir. Bir karıncaya tipik bir böcek spreyini püskürtmek, en iyi ihtimalle yalnızca bir kaçını öldürecek ve sadece koloniyi dağıtacaktır. Evinizde bulunan karınca problemini ortadan kaldırmaya yetmeyecektir. Karınca ilaçlama yöntemi olarak genellikle “Sıvı İlaçlama” yöntemi kullanılmaktadır.

Aileniz ve varsa evcil hayvanlarınız için güvenilir, oldukça etkili ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarımızla verdiğimiz hizmetten faydalanabilmek için 0850 808 87 11 numaralı Beyoğlu Böcek İlaçlama çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!