Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BÖCEK İLAÇLAMA

BÖCEK İLAÇLAMA

BÖCEK İLAÇLAMA

Profesyonel böcek ilaçlama şirketimiz, böcek ilaçlama Kocaeli, böcek ilaçlama İzmir, böcek ilaçlama Ankara,  böcek ilaçlama İstanbul, olarak Türkiye’nin bir çok yerinde ve İstanbul da Beşiktaş böcek ilaçlama, Pendik böcek ilaçlama, Ümraniye böcek ilaçlama, Avcılar böcek ilaçlama, Esenyurt böcek ilaçlama, Güneşli böcek ilaçlama, Kuleli böcek ilaçlama, Hadımköy böcek ilaçlama, avcılar böcek ilaçlama, Anadolu yakası böcek ilaçlama, Avrupa yakası böcek ilaçlama olarak bir çok il ve ilçemizde İstanbul’un her ilçesinde %100 müşteri memnuniyetiyle profesyonel  böcek ilaçlama  olarak hizmet vermektedir.

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan haşerelerden bireysel imkanlarla kurtulmak oldukça zordur. Yaşantımızda karşılaştığımız her haşere türü, fare, hamam böceği, karınca, sivrisinek, kara sinek, gibi böcekler sağlığımızı da tehdit altında bırakır. Her haşere türü alerjik reaksiyonlu hastalıklar başta olmak üzere, tifo, dizanteri, verem gibi bir çok hastalığı da bulaştırma özelliğine sahiptirler. bu hastalıklardan ve risklerden kurtulmanın en önemli yolu haşerelerden kurtulmaktır. Haşerelerden kurtulmak için bilgili ve profesyonel bir böcek ilaçlama şirketinden yardım almanız gerekir. Aksi takdirde yapacağınız bireysel ve bilinçsiz böcek ilaçlamalarıyla haşerelerden kurtulmak zor ve sağlığınız açısından riskli olacaktır.  Profesyonel bir böcek ilaçlama şirketi olarak alanında uzman teknisyen ekip arkadaşlarımızla birlikte sizleri bu haşerelerden kurtarıyoruz. Kullandığımız ilaçlar ve yöntemlerimizle %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Her böceğin türüne göre yaptığımız ilaçlamalar sıvı ilaçlama, sıvı+jel ilaçlama ULV yöntemi ilaçlama, Fare ilaçlama için İstasyon+ yemleme yöntemiyle ilaçlama olarak değişkenlik gösterir. İlaçlama yapılırken kullanılacak olacak ilaçlar haşerenin türüne göre ayrı ayrı, alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından seçilir. İlaçlarımızın tümü biyosidaldir. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İlaçlarımız Dünya sağlık örgütü (WHO ) ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. İlaçlama yapılacak olan alanın 2 saat kapalı kaldıktan sonra 35-45 dakika havalandırmanız yeterli olacaktır.

Bilim böcek ilaçlama olarak 7/24 hizmet veren profesyonel böcek ilaçlama firmamız iş yeri, ofis, fabrika, ev, bahçe, site, apartman, apart, okul, hastane gibi her alanda profesyonel hizmet sağlamaktadır.  Yaşantınızın her yerinde haşere fare böcek türlerinden kurtulmak için bizlere web sitemizden çağrı merkezimizden veya whatsaap üzerinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!