Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BÖCEK İLAÇLAMA İSTANBUL – BİLİM İLAÇLAMA

BÖCEK İLAÇLAMA İSTANBUL – BİLİM İLAÇLAMA

BÖCEK İLAÇLAMA İSTANBUL

Mevsim geçişleriyle birlikte haşerelerin üreme dönemlerin başlamasından dolayı yoğunlukla yaşanan böcek sorununun önüne geçebilmek için Bilim İlaçlama olarak özveriyle çalışıyoruz. Özellikle yaz aylarında artış gösteren haşere sorunu önlem alınmadığı takdirde hayatımızı oldukça zorlaştırır.

Bilim İlaçlama olarak Sağlık Bakanlığından ve Dünya Sağlık Örgütünden (WHO) onaylı biyosidal ilaçlarımızla, karşılaştığınız haşere türüne göre, belirlediğimiz yöntemle böcek ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ilaçlama ekibimizle ilk olarak detaylı bir inceleme ile keşif yaparak sorunun temeline iniyoruz. Haşerenin yoğunluğunu ve sorunun nereden, nasıl ortaya çıktığını belirledikten sonra sorunun ortadan kalkması için müdahale aşamasına geçiyoruz.

Sağlık bakanlığından onaylı biyosidal ilaçlarımızla ve haşere türüne göre uyguladığımız ilaçlama yöntemi ile sorunu çözme garantisini sizlere veriyoruz.

Bilim ilaçlama olarak haşerelerin türüne göre en etkili olacak ilacı ve uygun ilaçlama yöntemini belirleyip alanında uzman ilaçlama ekibimizle uygulamayı gerçekleştiriyoruz. Her böcek türü için aynı ilacı kullanmıyoruz. Böcek ilaçlama yöntemlerimiz haşerenin türüne göre sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, ULV tekniği, İstasyon ve yemleme yöntemleri olarak değişiklik gösteriyor. Sizin sorununuza en uygun yöntemi belirliyor ve uygulamayı gerçekleştiriyoruz.

İlaçlama işleminden önce;

Uzman ilaçlama ekibimiz işlemi gerçekleştirmeden önce haşere, böcek ilaçlaması yaptıracağınız alanda paketi, ambalajı açık bir gıda maddesi varsa bunların ağzının kapatılıp dolaplara kaldırılması, evcil hayvanınız varsa maması ve mama kabının poşetlenip kaldırılması ve evinizde çocuk varsa oyuncaklarının bir poşete koyulup dolaba kaldırılması yeterlidir.

Böcek ilaçlama uygulamasında kullandığımız sıvı ilaçlarımız kokulu ve kokusuz olarak ayrılmaktadır. Kokulu uygulamalarımızda ilaçlama yapılan mekan uygulamadan sonra 2 saat kapalı kalmalıdır. 2 saatin ardından 30-45 dakikalık havalandırma yapılmalı ve mekan öyle kullanılmaya başlanmalıdır. Kokusuz uygulamalarımızda mekanın kapalı kalmasına gerek yoktur, 15-20 dakikalık bir havalandırmadan sonra mekan kullanılabilir.

Bilim ilaçlama olarak böcek ilaçlaması uygulamalarımızda sizlere her zaman destek vermekteyiz. Böcek ilaçlama uygulamalarımızda sizlere garanti vermekteyiz, garanti sistemimiz haşere, böcek türlerine göre değişmektedir. Çeşitli böcek türlerinde tek seferlik böcek ilaçlama uygulamasında sorunu bitirme garantisi veriyoruz. Sorun bitmediği taktirde ikinci uygulamamızı % 15 indirimle üçüncü uygulamamızı ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Bilim ilaçlama olarak her zaman haşere, böcek sorununu çözmek için uğraşıyoruz. Daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!