Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BÖCEK İLAÇLAMA KADIKÖY

BÖCEK İLAÇLAMA KADIKÖY

BÖCEK İLAÇLAMA KADIKÖY

Böcek ilaçlama Kadıköy de ve İstanbul’un tüm ilçelerinde böcek ilaçlama uygulamalarımız ile %100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Kullandığımız ilaçlama yöntemleri ve kaliteli ilaçlarımız ile profesyonel olarak hizmet veren ilaçlama şirketimiz sizleri böcek sorunundan ve fare sorunundan kurtarıyor. Böcek ilaçlama ve kemirgen ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünden (WHO) onaylı biyosidal ilaçlardır. İnsan sağlığı için hiçbir risk oluşturmayan ilaçlarımız evcil hayvan ve bitkiler için dahi bir risk taşımaz. Yaşam alanlarımızda bizi rahat bırakmayan böcekler ve farelerden kurtulmak için haşerenin türüne göre en uygun ve etkili ilacı belirliyor ve en uygun yöntemle böcek ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiriyoruz. Böcek ilaçlama da kullanılan ilacın kalitesi, etkisi kadar ilaçlama uygulamasını gerçekleştiren teknisyeninde önemi vardır, böcek ilaçlama uygulamalarını gerçekleştiren teknisyenlerimiz eğitimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Böcek ilaçlama Kadıköy de gerçekleştirdiğimiz böcek ilaçlama, fare ilaçlama uygulamalarımızda müşterilerimizi hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmadık ve her zaman en çok tercih edilen ilaçlama firması olduk. Böcek ilaçlama tekniklerimiz böceğin türüne göre değişiklik göstermektedir.

Bilim böcek ilaçlama olarak Kadıköy de daha çok pire, hamam böceği, kalorifer böceği, gümüş böceği, tahtakurusu, tahta kurdu, uyuz böceği, karınca, çiyan, örümcek ve bu türdeki böcekler için sıvı ilaçlama yöntemi uyguluyoruz. Bu türden böceklerde karşılaştığınız her alana uygulanabilen sıvı ilaçlama uygulamamızı pompa, spreyleme ve yine böceğin türüne göre ULV tekniği ile gerçekleştiriyoruz. Böcek ilaçlama uygulaması gerçekleştirilecek alanın tamamını detaylı bir şekilde sıvı ilaçlama tekniği ile ilaçlıyoruz.

Hamam böceği ve kalorifer böceği türündeki böcekler için ise sıvı ilaçlamaya destek ve koruma amaçlı jel ilaçlama uygulaması da gerçekleştiriyoruz. Bu türden böcekler için uyguladığımız sıvı+jel uygulama en uygun ve etkili yöntemdir. Fare sorunu ile karşılaştığınız alanlarda ise istasyon uygulaması gerçekleştirmekteyiz. İstasyon dediğimiz kapalı kilitli siyah kutuların içerisine farelerin çok sevdiği ve asla karşı koyamadığı yiyeceklerden oluşan zehirleri yerleştiriyoruz. Bu zehirden bir parça dahi yiyen fare ciddi bir su içme ihtiyacı duyuyor ve alanı geldiği yoldan terk ederek su içmek için kanalizasyona gidiyor, burada su içen fare anında kan zehirlenmesinden ölüyor. Böylelikle alanda ölü fare görmüyorsunuz. Kadıköy fare ilaçlama da en fazla tercih edilen bu yöntem fare ilaçlama için en uygun etkili yöntemdir.

Sizlerde, garantili ve güvenli hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!