Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BÖCEK İLAÇLAMA NASIL YAPILIR

Böcek ilaçlamanın profesyonel görevliler tarafından yapılması oldukça önemlidir. Alanında tecrübeye sahip şirket ve uzmanların uygulayacağı yöntemler ile kesin sonuçlar alabilirsiniz.

Bilim Böcek İlaçlama, tecrübeli uzman personel kadrosuyla her zaman sizlerin yanındadır. İç ve dış mekanlarda gerçekleştirilen işlemler böcek, haşere, kemirgen ve türevi canlılarla mücadelede etkin sonuçlar vermektedir.

Bilim Böcek İlaçlama, ev ilaçlama ve işyeri ilaçlamada her zaman size destek olur. Kullandığımız ilaçlar doğaya, insan ve hayvan sağlığına zararsız olmakla birlikte böcek, kemirgen ve virüslere karşı mücadelede kesin sonuç veren, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı  ilaçlardır.

EV İÇİN BÖCEK İLAÇLAMA

İstanbul Böcek İlaçlama

Ankara Böcek İlaçlama

İzmir Böcek İlaçlama

Sakarya Böcek İlaçlama

Kocaeli Böcek İlaçlama

Evlerimizde böcekler ile karşılaşmak bizleri olumsuz etkiler. Evlerimizin içerisinde gördüğümüz böcekler son derece rahatsız edicidir. Böcek sorunuyla karşılaştığınız taktirde geç olmadan müdahale etmelisiniz. Çoğu durumda kendiniz ilaçlama pompası veya ilaçlama makinesi ile yaptığınız işlemlerde kesin sonuca ulaşamazsınız. Böceklerin üremesini engellemek ve evinizi böcek istilasından kurtarmak için profesyonel bir ekipten destek almalısınız.

İşlem öncesinde ambalajı açık gıdalar, çocuğunuzun veya evcil hayvanınızın eşyaları kaldırılmalıdır. Bunun dışında yapmanız gereken başka bir şey yoktur. Böcek ilaçlama işlemi sonrası eviniz 2 saat kapalı kalmalı ve sonrasında 30-45 dakika havalandırılmalıdır.

 

EVDE BÖCEK İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Evlerinizde karşılaştığınız pire ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, tahtakurdu ilaçlama, karınca ilaçlama problemleri için sıvı ilaçlama yöntemi uygulamaktayız. Bu işlemi de pompa, spreyleme tekniği ve UVL tekniği ile gerçekleştirmekteyiz. Pompa tekniği evin her alanına pompa makinesi ile gerçekleştirilirken, UVL tekniğinde aynı ilacı UVL makinesi ile uygulamaktayız. İlaçlarımız insan ve hayvan sağlığına tamamen zararsız olmakla birlikte, uygulanan bölgede iz bırakmamaktadırlar.

Kalorifer böceği ilaçlama ve hamam böceği ilaçlamada ise sıvı+jel uygulaması yapmaktayız. Sıvı ilaçlama uygulaması gerçekleştirildikten sonra koruyucu jel uygulaması, bu tür böcekler için en etkili yöntemdir. Jel ilaçlamayı şırınga ile böceklerin girip yuvalanabilecekleri menteşe araları, dolap araları gibi yerlere yapmaktayız. Jel ilaçlarımız 1,5-2 ay etkili olduğu için, bu süreden sonra da evinizi böceklerden korumaya devam eder.

En iyi böcek ilaçlama şirketi olarak bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!