Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BÖCEK İLAÇLAMA UYGULAMALARIMIZ

BÖCEK İLAÇLAMA UYGULAMALARIMIZ

BÖCEK İLAÇLAMA UYGULAMALARIMIZ

Sağlık Bakanlığı onaylı biçimde gerçekleştirdiğimiz tüm ilaçlama tekniklerimizde Türkiye’nin en güvenilir markalarından biri olan BAYER ve BAVET markalarının ilaçlarını kullanıyor ve uzman ekibimizle işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile her yeni günde farklı aileleri mutlu ediyor ve evlerinizi bu dertten kesin olarak kurtarıyoruz.

Müşteri memnuniyetini sürekli geliştirmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknik gelişmeleri ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektörde lider bir firma olmayı kendine hedef olarak belirlemiş bir böcek ilaçlama firması olarak uygulamalarımızı profesyonel şekilde gerçekleştiririz.

Haşerelere karşı kullandığımız yöntemlerimizi Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı ilaçlar kullanılarak gerçekleştirmekteyiz.

Bilim ilaçlama olarak, insan ve çevre sağlığını daima koruyarak görevimizi yerine getirmekten gurur duyuyoruz.

Ev, iş yeri, ofis, apartman, fabrika, depo, apartman boşluğu, okul, yurt, bahçe, park, site gibi açık ya da kapalı tüm alanlarda profesyonel ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Uyguladığımız yöntemlerle gerek geniş alanlarda gerekse ulaşılması güç olan dar aralıklarda etkili sonuçlara ulaşabilmekteyiz. İrili ufaklı her türden böcek, haşere ve fare problemini kısa sürede kalıcı olarak ortadan kaldırmaktayız.

Böceklerin zararları, yalnızca bulaştırdıkları hastalıklar değildir. Taşıdıkları bakterilerle, insanların vücut direncini bozarlar ve gıda zehirlenmelerine yol açarlar. Bazı haşere türleri evlerinizde girerek buralarda yuvalanırlar ve ortamımızı istila ederler. Geceleri aktif olan böcekler siz fark etmeden, açıkta bıraktığınız yiyeceklerin üzerinde dolaşırlar ve bu yiyecekleri yemeniz durumunda, gıda zehirlenmeleri ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca, mutfak tezgâhlarımızın ve eşyalarımızın üzerinde de gezinebilirler. Dolayısıyla açıkta bıraktığınız yiyecekleri atsanız bile böceklerin bulaştırdığı bakterilerin zararlara maruz kalabilirsiniz.

Böcek ilaçlama, salgın hastalıkların yayılmasını sağlayan böceklere karşı alınan bir önlemdir. Birçoğu ölümcül sonuçlar doğuran bu hastalıklar, temas ve kan yolu ile bulaşmaktadır. Böcekler bu hastalıkları, diğer insanlardan ve hayvanlardan bulaştırabilmektedir. Bazı haşere çeşitleri, insanları ısırmaktadır. Isırdıkları yerlerde, kaşıntı ve kızarıklık oluşmasına neden olabilirler. Parazitler hastalıkları tetikleyerek, insanların günlük hayatlarını kötü şekilde etkileyebilirler. Önemli olan böceklere karşı doğru yaklaşımlarda bulunarak doğru önlemler almaktır.

Bu durumlardan kurtulmak için ve sağlığımızı tehdit eden bu zararlı canlılardan kurtulmak için profesyonel şekilde ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir.

İlaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!