Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BOĞAZKÖY FARE İLAÇLAMA

BOĞAZKÖY FARE İLAÇLAMA

BOĞAZKÖY FARE İLAÇLAMA

Boğazköy fare ilaçlama uygulamalarımız ile  % 100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Fare ilaçlama , böcek ilaçlama ve daha tüm ilaçlama işlemlerimiz ile kaliteli ilaçlarımız ve alanında eğitimli uzman teknisyen ekibimiz ile hizmete hazırız. İlaçlama işlemlerimizde kullandığımız ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünden onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın tamamının insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı gibi evcil hayvanlarınızın sağlığına ve hatta bir bitkiye dahi herhangi bir zararı yoktur. Boğazköy fare ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama hizmetlerimizi gerçekleştiren teknisyenlerimiz alanında eğitimli, deneyimli, uzman kişilerden oluşmaktadır. Her ilaçlama işlemimizde karşılaştığınız haşereniniz türüne ve yoğunluğuna bağlı olarak kullanacağımız ilacı ve ilaçlama yöntemini belirliyoruz. Böylelikle en uygun, doğru ve etkili ilaç ve yöntemle böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Boğazköy fare ilaçlama ve tüm ilaçlama uygulamalarımızda fare ile karşılaştığınız alan neresi olursa olsun ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiriyor sizleri kısa süre içerisinde bu dertten kurtarıyoruz. Boğazköy fare ilaçlama ve tüm fare ilaçlama uygulamalarımızda fareler için en uygun ve doğru yöntemler olan istasyon ve yemleme yöntemi ile ilaçlama işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Yöntemlerimiz :

İstasyon yöntemi ; istasyon dediğimiz içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli kutular vardır. Bu kutuların içerisinde farelerin çok sevdiği yiyeceklerden oluşan yemlerimizden, zehirlerimizden yerleştiriyoruz. Bu zehirli yemlere asla karşı koyamayan fare bu yemlerden bir parça dahi yediğinde çok ciddi bir şekilde su içme ihtiyacı duyuyor ve geldiği yoldan alanı terk ederen kanalizasyona su içme ihtiyacını gidermek için ölüyor. Burada su içen fare anında kan zehirlenmesinden ölüyor. Böylelikle evinizde ölü fare görmüyor ve kokusunu da almıyorsunuz. Evlerinize ölü ya da canlı hiçbir şekilde fare görmemeniz için bu yöntem en doğru yöntemdir.

Yemleme yöntemi ; istasyonların kurulamayacağı ya da kurulmasına gerek olmadığı alanlarda zehirli yemlerimizi istasyonlar olmadan bırakıyor ilaçlama uygulamamızı bu şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu yöntemler sayesinde sizleri fare sorunundan anına kurtarıyoruz. Fabrika fare ilaçlama, ev fare ilaçlama, Boğazköy fare ilaçlama, ofis fare ilaçlama, iş yeri fare ilaçlama ve fare ile karşılaştığınız her alanda profesyonel yöntemlerimizle ve son kalite ilaçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Fare ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!