Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

BÜYÜKÇEKMECE GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

BÜYÜKÇEKMECE GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLAÇLAMA,

Bireysel veya kurumsal yüzlerce sağlıklı müşterimizden biri olmak ve her türlü haşere sorunlarınıza profesyonel teknisyenleri ile hizmet sunan firmamızın % 100 garantili ve kesin çözümlü gümüş böceği ilaçlama hizmetinden faydalanmak bir telefon kadar uzağınızda. Büyükçekmece Böcek İlaçlama olarak diğer tüm haşere türlerinde olduğu gibi, Gümüş Böceği ilaçlama, uygulamalarımızda da kaliteli ilaçlarımız ve son teknoloji ilaçlama uygulamalarımız ile müşterilerimizin böcek sorununu kısa zaman içerisinde gideriyoruz.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ NEDİR?

Vücutlarının gümüşümsü bir renk ile kaplı olmasından dolayı ismini renginden alan ve evlerde yaşayan bir böcek türüdür. Bu böcek türünde yetişkinlerin boyu genel olarak 7–15 mm arasındadır. Kanatları yoktur. Başının ön tarafında bir çift anteni vardır. Bu antenler gıda maddelerinin yerlerini tespit etmesini ve iletişim kurabilmelerini sağlar.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ YAŞAM ALANLARI

Gümüşçün böceği, rutubet böceği ya da nem böceği olarak da bilinen bu canlılar ev koşullarına çok uygun 20-22 C derece ve %50-75 oranında nemde yaşam faaliyetlerini sürdürürler. Ömürleri 1-3 yıl kadardır. Bütün nem böcekleri gün boyunca çatlak ve küçük aralıklarda saklanırlar. Evin her bölümünde görülebilir. Gümüşçünlerin ofisler, kütüphaneler ve arşivleri de istila etmeleri söz konusudur. Yiyecek aramak için dolaşırlar, ancak kaynağı bulduklarında ona yakın yerlere yerleşirler. Besin bulamadıklarında bir şey yemeden ve su içmeden haftalarca yaşamını devam ettirebilirler.

Kağıt zararlısı olarak da bilinen bu böcekler, bina içlerine kartonlar, kâğıtlar, koliler, duvar kâğıtları ve kitaplar vasıtasıyla girerler. Özellikle duvar kâğıtları gibi yapışkanlı kâğıtları tercih ederler. Proteinli besinler ve kendi türleri dahil ölü böcek kalıntıları ile beslenirler.

GÜMÜŞ BÖCEĞİNİN ZARARLARI

Gümüş böceği zehirli bir böcek türü değildir. İnsanı sokması, ısırması gibi durumlarda herhangi bir zehir etkisi olmamakla birlikte, kana karışacak bir zehirlenme de söz konusu değildir. Fakat nem böceğinin başka zararları vardır. Özellikle gıda ve eşyalar üzerinde oldukça olumsuz etkileri vardır. Diğer haşerelerde olduğu gibi nem böceğinde de ilaçlama yöntemine başvurulması gerekmektedir. Yılların tecrübesi ile Büyükçekmece Böcek İlaçlama olarak, İstanbul’un her ilçe ve mahallesine ilaçlama işlemini başarılı bir şekilde yapmaktayız.

GÜMÜŞ BÖCEĞİ İLE MÜCADELE

Bizler en iyi böcek ilaçlama firması olarak alanında eğitimli uzman ekiplerimiz ile gümüş böceği ilaçlama ve tüm ilaçlama uygulamalarımızı büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ekibimiz tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımızla verdiğimiz % 100 garantili gümüş böceği hizmetimizden yararlanabilmek için 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!