Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÇAĞRI MERKEZİ DEZENFEKSİYON

ÇAĞRI MERKEZİ DEZENFEKSİYON

Özellikle son zamanlarda virüslere karşı verilen mücadelede hayati önem taşıyan dezenfeksiyon, sizlerin ve sevdiklerinizin sağlıklarını koruma altına alır. Gerçekleştirdiğimiz profesyonel çağrı merkezi dezenfeksiyon, ortamlarınızı etkili dezenfektanlarımız ile hijyenik hale getirir ve iş yerinin havasını temizler.

Corona (Korona) virüsün tüm dünyada hızla yayılması dolayısı ile, birçok insan tedirgin durumda, sağlığımız için büyük tehdit oluşturan yeni korona virüs’ün yayılması, profesyonel şekilde gerçekleştirilen dezenfeksiyon uygulamaları ile büyük ölçüde kontrol altına alınabilir. Sağlığınızı riske atmamak için çağrı merkezinizde, evlerinizde, iş yerlerinizde, ofislerinizde ve daha her alanda gerçekleştirdiğimiz dezenfeksiyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

CORONA VİRÜS ( KORONA VİRÜS )

İlk olarak 2019 senesinin Aralık ayında Çin’de görülmeye başlanan ve sonrasında da hızla tüm dünyaya yayılan coronavirüs, ( koronavirüs ) tüm dünya halkının sağlığı için büyük riskler oluşturuyor. Ölümlere yol açan bu yeni virüsten korunmak için bir takım önlemler almak zorundayız. 2020 yılı Şubat ayı itibari ile ülkemizde de görülen ve tüm Türkiye’ye hızla yayılan bu corona virüs’ten ( korona virüsten ) korunmak için ise, halkımıza bir takım sorumluluklar düşüyor.

KORONA VİRÜSTEN KORUNMAK

Sağlığımız için büyük risk oluşturan ve çok sayıda insanın ölümüne yol açan korona virüsten ( corona virüs ) korunmak için, öncelikle kalabalık ortamlardan kaçınmamız gerekiyor. Fakat çağrı merkezi gibi kapanamayacak durumda olan iş yerlerinde çalışmaya devam ediliyorsa, mutlaka düzenli aralıklarla alanın dezenfekte edilmesi şart. Bunun yanında, ellerimizi sürekli temiz tutmalıyız her fırsatta güzelce yıkamalıyız. İnsanlarla aramıza mesafe koymalı, gerekirse maske takmalı, ortamlarımızı sürekli havalandırmalıyız ve iş yerlerimizi temiz tutmalıyız. En önemlisi ise, özellikle insan kalabalığının olduğu ve çalışmaya devam edilen alanlarda dezenfeksiyon uygulamalarının yapılmasıdır.

Çağrı merkezi gibi, insan kalabalığının olduğu tüm alanlarda düzenli aralıklar ile dezenfeksiyon uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Bizler alanında öncü bir şirket olarak etkili dezenfektanlarımız ile profesyonel şekillerde çağrı merkezinde olduğu gibi her ortamda dezenfeksiyon uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Dezenfeksiyon işlemlerimizi gerçekleştiren teknisyen ekibimiz, alanında eğitimli uzman ekiplerden oluşmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve etkili dezenfektanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz dezenfeksiyon, gözle görülmeyen tüm mikroorganizmaları yok eder ve sağlığınızı koruma altına alır. Çağrı merkezi dezenfeksiyon hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilir, istediğiniz gün ve saate dezenfeksiyon randevusu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!