Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÇAĞRI MERKEZİ İLAÇLAMA ŞİŞLİ

ÇAĞRI MERKEZİ İLAÇLAMA ŞİŞLİ

ÇAĞRI MERKEZİ İLAÇLAMA ŞİŞLİ

Böcek ve fare sorunları bir çok yerde karşımıza çıkabilir, bu sorunla karşılaştığımızda rahatımız ve hijyenimiz bozulur aynı zamanda da sağlığımız tehdit altında olur. Özellikle iş yerlerinde çalışanların bu sebeplerden dolayı iş verimi düşer ve toplu olarak bir tehdit altında olurlar.

Çağrı merkezi ilaçlama Şişli de sıklıkla gerçekleştirdiğimiz ve düzenli olarak takibi yaptığımız böcek ilaçlama uygulamalarımızla %100 müşteri memnuniyetine sahibiz. İş yerlerinin ilaçlanma uygulamaları belirli periyotlarda takip edilmeli ve düzenli olarak ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir çünkü böceklerin ve farelerin yuvalanmasının, böcek ve fare sorununun çözülmesinin ancak bu şekilde önüne geçilebilir. Bir çok iş yerinin ilaçlamasını bu durumu göz önüne alarak düzenli olarak takip ediyor, ilaçlama uygulamalarımızı kaliteli ilaçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Aynı şekilde bir çok çağrı merkezi ilaçlama uygulaması periyodik ilaçlama listemizdedir. Düzenli olarak çağrı merkezlerinin böcek ilaçlama, fare ilaçlama uygulamalarını gerçekleştiriyoruz ve müşterilerimizin böcek sorunu ile karşılaşmasının önüne geçiyoruz. İş yerleri ve çağrı merkezleri böceklerin kolaylıkla girebileceği yuvalanabileceği yerleridir çünkü böcekler yaşam alanlarımıza çalışma alanlarımıza dışarıdan gelirler iş yerleri ve çağrı merkezlerine çalışanlar da dahil dışarıdan bir çok kişi girdiği için bir çantanın paketin ya da poşetin içerisinde ya da farklı bir kanalla böceğin de taşınması kolay olur. Bu nedenle böcek sorunu ile karşılaşır karşılaşmaz bu alanların profesyonel ilaçlama yaptırmaları ve hatta böcekle karşılaşmasa dahi bu sorunu yaşamamak için düzenli olarak ilaçlanmaları gerekmektedir. Çağrı merkezi ilaçlama Şişli ve İstanbul Anlara İzmir Kocaelinde ki tüm ilçelerinizde çağrı merkezi ilaçlama uygulaması yapılmalıdır.

Çağrı merkezi ilaçlama uygulamalarımızı genellikle kokusuz sıvı ilaçlama yöntemi ile gerçekleştiriyoruz. Kokusuz sıvı ilaçlama uygulamamızı spreyleme, pompa tekniği ile gerçekleştiriyoruz. İlaçlama uygulamamız gerçekleşirken çalışanların alanı terk etmesine gerek yoktur. Sizler alandayken sıvı ilaçlama ile çağrı merkezi ilaçlama işlemimiz gerçekleşir. İşlem kokusuz olduğu için işlem sırasında ve sonrasında hiçbir rahatsızlık yaşamazsınız. Böcek ilaçlama uygulamamızda kullandığımı tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ilaçlardır. İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İnsan sağlığına bir zararı olmadığı gibi evcil hayvana be hatta bir bitkiye dahi zararı yoktur.

Böcek ilaçlama uygulamamızdan önce paketi ambalajı açı gıdaların paketi kapatılarak dolaplara kaldırılması yeterlidir. İlaçlama uygulamamızdan sonra ise alanım 15-20 dakika havalandırılması yeterli olacaktır. Çağrı merkezi ilaçlama Şişli ve tüm iş yeri ilaçlama uygulamalarımızda yüzlerce firmanın, markanın periyodik olarak ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Sizlerde bu hizmetimizden yararlanmak için bizlere 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden ulaşabilir istediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!