Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÇAĞRI MERKEZİ İLAÇLAMA

ÇAĞRI MERKEZİ İLAÇLAMA

ÇAĞRI MERKEZİ İLAÇLAMA

Çağrı merkezi ilaçlama uygulamalarımızı profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz ile sık sık gerçekleştiririz. Böcek problemi ile karşılaşıp bizlere ulaşan müşterilerimizden her zaman tam puan aldık. Bizler en iyi ilaçlama firması olarak müşterilerimizin böcek ve fare problemini bitirmeden ortamdan ayrılmıyor ve müşteri takibini bırakmıyoruz. Bizler son kalite ilaçlarımız ve profesyonel ilaçlama yöntemlerimiz ile müşterilerimizi böcek probleminden kısa süre içerisinde kurtarıyoruz.

Çağrı merkezi ilaçlama uygulamalarımızda, karşılaşılan böceğin türü ve yoğunluğu da dikkate alınarak kokusuz ilaçlama uygulaması da gerçekleştirmekteyiz. Kokusuz ilaçlama yöntemimizde alan ilaçlanırken, alanın terk edilmesine gerek yoktur. İlaçlama uygulamasından sonra alanın 15-20 dakika havalandırılması yeterlidir. Kokulu ilaçlama uygulamalarımızda ise çağrı merkezlerinin açılış saatinden 2 saat önce ya da kapanış saatinde alan ilaçlanır. İlaçlama uygulamasından sonra alanın 2 saat kapalı kalması ardından 30 dakika havalandırılması yeterlidir. Sonrasında alan gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Karşılaşılan böceğin türüne ve yoğunluğuna göre böcek ilaçlama uygulamalarımız değişiklik göstermektedir. Tüm ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İlaçlarımız aynı zamanda rezidüel ilaçlardır yani ilaçlama yapılan alanda hiçbir şekilde leke, iz bırakmazlar.

Çağrı Merkezi Fare İlaçlama

Çağrı merkezlerinde fare ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirirken istasyon ve/veya yemleme yöntemleri ile ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz. İstasyon uygulamamız, kapalı kilitli içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanan siyah kutular içerine zehirli yemler yerleştirerek gerçekleştirdiğimiz bir fare ilaçlama uygulamasıdır. Tüm kemirgen türleri için en doğru, uygun ilaçlama yöntemi budur. Yerleştirdiğimiz zehirli yemlerden bir parça dahi yiyen fare çok ciddi bir şekilde su içme ihtiyacı duyuyor ve geldiği yoldan alanı terk ederek kanalizasyona su içmek için gidiyor. Fare su içtiği yerde anında kan zehirlenmesinden ölüyor. Böylece ortamda ölü fare görmüyorsunuz ve kokusunu almıyorsunuz. Fareler için en uygun yöntem olan istasyon yöntemi alanınızda ölü ya da canlı hiçbir şekilde fare görmemeniz için özenle geliştirilmiş bir yöntemdir.

Çağrı merkezi ilaçlama ve tüm ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere günün her saati çağrı merkezimizden ulaşabilir, dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!